Пералня CANDY, или пералня GORENJE

  • 27 931
  • 53
Момичета поставена съм пред делема за тези две перални и се чудя коя в действителност е по добрата
Ето тазиhttp://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=688637&cat=60&f=3660
Или тази http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=682626&cat=60&f=3669
Виж целия пост
# 1
аз съм за втората определено най -малкото защото има регулатор за водата  Peace
Виж целия пост
# 2
аз имам пералня и сушилня канди и съм много доволна. но параметрите на пералнята са по-добри от тези на това канди, което си харесала.
в случая бих предпочела горението - събира 1 кг повече и е с 200 оборота повече. иначе тези екстри, които са му ги писали за автоматично регулиране на водата май вече всички перални си ги имат. класът на кандита е А+, но мисля, че и клас А си е добре.
Виж целия пост
# 3
благодаря момичета за бързината в отговорите си....от магазина с две ръце ни препоръчаха CANDY защото ги купували много и клиентите оставали много доволни newsm78....на мен специално тази марка малко не ми вдъхна доверие и затова останах много учудена като казаха че е страхотна тази пералня....ще изчакам още отзиви и ще реша  Peace
Виж целия пост
# 4
ме съм съгласна че всички перални вече го имат  регулатора има доста от клас А АА и А+ високооборотни и нямат  регулатор аз не се вманиачавам по марки да не ме ядете сега ама за мене вече казах коя е по добрата  Peace
Виж целия пост
# 5
ми незнам, просто с такова впечатление съм останала.
аз си мислех, че канди е измислена марка някаква - като беко, санг и подобни.
ама мъжо ми каза, че много преди много години я бил чувал и точно пералните им били силна страна. аз личон съм много доволна, но както казах - параметрите на моята са по-добри от на тази. и има регулиране на водата  Wink
но в случая-горението предлага повече. марката също е хубава  Peace
Виж целия пост
# 6

Моята пералня е Канди, но друг модел. Вече 3 години я ползвам с пълна сила и съм доволна.
Канди е марка, можеш да провериш за повече инфо с google.bg. Производители са на кухненска техника.
Виж целия пост
# 7
Ние си взехме такава пералня Горенье, но с 1000 оборота.
Много съм доволна, тиха е и пере добре, за разлика от предишната ми, която беше Whirlpool.
Виж целия пост
# 8
Според мен Канди е по-добре  Peace
Виж целия пост
# 9
Аз съм твърдо ЗА "Горенье"
Виж целия пост
# 10
CANDY   Peace
Виж целия пост
# 11
gorenje Peace
Виж целия пост
# 12
Приятелят ми взе за майка си Candy, не помня вече какъв модел беше, но е много симпатична и те са доволни от нея. Ако ти върши работа - според характеристиките, които са дали - защо да не си я вземеш Peace
Виж целия пост
# 13
Имам абсолютно същото Gorenje, като това на снимката. Аз лично съм много доволна! Дори махнахме капака, за да можем да вкараме пералнята под кухненския плот и пак пере без проблеми! Peace
За да съм честна обаче, ще кажа, че нямам наблюдения върху Candy и не мога да сравнявам. Успех в избора!
Виж целия пост
# 14
Момичета вие сте супер Hug...благодаря ви за отзивите..ще го мисля още малко и ще пиша какво взехме в крайна сметка  Peace
Виж целия пост
# 15
Мъжа ми се занимава с такива уреди, но доста по-скъпи. Той е на мнение, че Горенйето си заслужава много повече  Peace
А тези класове А са за няколко категории. Това, като ти го напишат клас А, АА, ААА и още няколко наредени, нищо не значи.
Виж целия пост
# 16
А тези класове А са за няколко категории. Това, като ти го напишат клас А, АА, ААА и още няколко наредени, нищо не значи.
това ккаво точно значи  newsm78
Виж целия пост
# 17
А тези класове А са за няколко категории. Това, като ти го напишат клас А, АА, ААА и още няколко наредени, нищо не значи.
това ккаво точно значи  newsm78

Ами и аз не знам колко са всичките категории, защото съм оставила мъжо да се занимава с техниката. Но знам, че за всяка категория се слага такъв клас - за разход на енергия, за разход на вода  още разни други имаше. А на повечето табелки пишат само клас А и това е. Не се пише за каква категория е. Това в крайна сметка не се отнася за цялата пералня. Защото може да е клас А за енергия, но да е В или С за вода.
Същото се отнася и за всяка друга стока с такива категории - паркети, ламинати и т.н. Там също си има категории, които не ги отбелязват на етикетите.
Но мисля, че в книжките към продуктите трябва да ги има всички данни. Или може да има лепенка тип таблица някъде по нея.
Виж целия пост
# 18
Ние взехме подобна само че е иноксова
 
Важно е казана и барабана да са инокс.В някои е пластмаса(карборан или карботекс   Naughty)
Виж целия пост
# 19
Нашата е Горение, абсолютно същата като тази дето си я харесала. Взехме я по препоръка на приятел, който работи в Технополис, но и аз по предварителни проучвания се бях спряла на нея, той затвърди избора ми. Ами за мен е супер - много съм доволна от нея Peace А и събира 1 кг. повече от Candi-тоSimple Smile
Виж целия пост
# 20
Ние взехме подобна само че е иноксова
 
Важно е казана и барабана да са инокс.В някои е пластмаса(карборан или карботекс   Naughty)

Моята е абсолютно същата.Ти
сигурна ли си,че има такава цвят
Инокс?
Виж целия пост
# 21
Аз съм за Candy, за перални като говорим  Peace , сестра ми взе Горение и не е доволна  ooooh!
А и има отложен старт, което за мен е важно!
Виж целия пост
# 22
аз пера на Канди и съм много доволна. пера почти всеки ден, не съм имала никакви проблеми повече от година.
не мога да сравня с Горение, защото не съм имала такава пералня.
Виж целия пост
# 23
Аз съм за Candy, за перални като говорим  Peace , сестра ми взе Горение и не е доволна  ooooh!
А и има отложен старт, което за мен е важно!

Това "Горенье" има отложен старт.
Виж целия пост
# 24
моята е Candy CS105 TXT клас  A+ страхотно шумно работи да не говорим за центрофуга
дори първия път като я включих се уплаших че нещо не е наред  #Crazyи не я пусках докато не доидоха техници да я видят обаче  според тях  и няма нищо и така сега оглася целия апартамент   Whistling
Виж целия пост
# 25
Какво е това отложен старт, бе хора? newsm78
Виж целия пост
# 26
Какво е това отложен старт, бе хора? newsm78
ако желаеш пералнята да бъде готова да стартира по късно но в рамките на 24 часа
зареждаш я и я настроиваш кога да започне работа
Виж целия пост
# 27
моята е Candy CS105 TXT клас  A+ страхотно шумно работи да не говорим за центрофуга
дори първия път като я включих се уплаших че нещо не е наред  #Crazyи не я пусках докато не доидоха техници да я видят обаче  според тях  и няма нищо и така сега оглася целия апартамент   Whistling
моята не е точно този модел, но е тиха. newsm78 да няма нещо в барабана? веднъж с дрехите незнам как съм пуснала една огромна игла - от тези за шиене на кожа, най-големите в иглениците. сигурно при пренасянето на багажите е попаднала някак при дрехите и съм я набутала без да я видя. и като почнеше центрофуга такова тракане и чаткане започваше-все едно аха да се строши барабана. техникът като дойде първо не можа да я види, че трябваше 1 час да търси какво трака.  ooooh!
Виж целия пост
# 28
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=175787.new#new
Виж целия пост
# 29
Канди е най-добрата марка бяла техника-превъзхожда Уърпул,АЕГ,Индезит,Горение и ред други.
Виж целия пост
# 30
Хайде да се похваля с това което взехме най-сетне Rolling Eyes
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=688625&cat=60&f=3660
Благодаря на всички ви за отговорите и съветите  Hug
Виж целия пост
# 31
да ти е честита новата придобивка и вярно да ти служи  Grinning
Виж целия пост
# 32
Честита придобивка и със здраве да си я ползваш.
Виж целия пост
# 33
Хайде да се похваля с това което взехме най-сетне Rolling Eyes
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=688625&cat=60&f=3660
Благодаря на всички ви за отговорите и съветите  Hug

Честито!!
Хайде пробвай по-бързо и казвай, че и ние сме се запътили да купуваме пералня!
Виж целия пост
# 34
До няколко дни ще пиша за отзивите че още не сме се нанесли в новия дом и тогава ще я пробвам....ще пиша да кажа Hug
Виж целия пост
# 35
Честито Hug
Виж целия пост
# 36
Аз имам същата Gorenje само 4е 1000 оборота и съм адски доволна.Супер безшумна е и пере добре. Единствения минус е че няма функция за половин пране, но.....карай!
Виж целия пост
# 37
Още един глас за Горенье, макар и късно...
Имаме приятел, който работи в сервиз за перални и др. домакинска техника. Според него най-малко се разваляли Горенье.
Канди беше марка, ама някога... Сега също като Аристон, Индезит и т.н. няма нищо общо с предишното качество отпреди 10-15 години. Останало е само името.
Виж целия пост
# 38
Честито за придобивката, да ти служи дълго и вярно!

В къщи всичката бяла техника (с изключение на фурната и плота) са ми Канди и за 10 години свръх ухотреба нямам нито една издънка или забележка  Peace!
Моята пералня/сушилня също е Канди Алис, но предполагам че е баба на твоята  Laughing, все пак модела е доста страр, ама пере идеално!
Виж целия пост
# 39
Аз имам същата Gorenje само 4е 1000 оборота и съм адски доволна.Супер безшумна е и пере добре. Единствения минус е че няма функция за половин пране, но.....карай!
Няма функция за половин пране, защото има електронна везна и си дозира водата Peace
Виж целия пост
# 40
Канди е класи над Горене. Въобще Канди правят перални много преди Горене да съществуват. Майка ми ползва пералня Канди от повече от 10 год. (тогава това беше най-скъпата пералня, като изключим Миеле) и все още е доволна. Аз лично съм ползвала Горене 1,5 год. - мачкаше дрехите и беше адски шумна. Разбира се, важен е фактора категория - задължително си вземете ААА.
Виж целия пост
# 41
Канди е класи над Горене. Въобще Канди правят перални много преди Горене да съществуват. Майка ми ползва пералня Канди от повече от 10 год. (тогава това беше най-скъпата пералня, като изключим Миеле) и все още е доволна. Аз лично съм ползвала Горене 1,5 год. - мачкаше дрехите и беше адски шумна. Разбира се, важен е фактора категория - задължително си вземете ААА.

Е тва е голям майтап! Joy
Виж целия пост
# 42
Е как ще мачка дрехите бре, моето Горене даже ги глади! Rolling Eyes
 Laughing
Виж целия пост
# 43
Е как ще мачка дрехите бре, моето Горене даже ги глади! Rolling Eyes
 Laughing
явно е по-нов модел, онази беше от около 2001 г. модел, все пак.  Peace А като съм се напатила, едва ли бих се похвалила с нея Simple Smile
Всъщност на мнение съм, че всяка нова пералня е хубава, повечето се раздрънкват след няколко години употреба.
Тути, не е майтап, щях поне  Wink ... истина е. Peace
Виж целия пост
# 44
От 13 години ползвам пералня "Кенди" със сушилня. Аз - доволна Grinning
Виж целия пост
# 45
Ние взехме подобна само че е иноксова
 
Важно е казана и барабана да са инокс.В някои е пластмаса(карборан или карботекс   Naughty)

Моята е абсолютно същата.Ти
сигурна ли си,че има такава цвят
Инокс?
Убедена съм!Пералнята е у нас.
Няма я по магазините ,този модел сега навлиза на пазара.Поръчахме я и ни я докараха у нас.
Виж целия пост
# 46
Пералня CANDY имаме от много години и съм изключително доволна. Като трябва да купуваме нова, пак към тази марка ще се огледам.
Виж целия пост
# 47
Вкъщи сме фенове на Gorenje  и не изнвеверяваме на марката.
Виж целия пост
# 48
Candy  Peace
Виж целия пост
# 49
Имаме Gorenje.Ползвана е повече от 14 години.(наскоро си взехме нова, но не защото не ни вършеше работа старата.)
Хладилникът ни също е с тази марка Peace
Виж целия пост
# 50
Пералня CANDY имаме от много години и съм изключително доволна. Като трябва да купуваме нова, пак към тази марка ще се огледам.

И майка ми има Candy вече 12 години - желязна е. Peace
Виж целия пост
# 51
Аз си купих преди седмица Кандито-точно тази дето си дала линк за нея....Доволна съм,не съжалявам за тази си покупка Peace
Виж целия пост
# 52
О gorenja
Виж целия пост
# 53
10 g. polzvam  candy strashno dovolna sam.minalata god. si kupixmi novoa candy+sushilnia  Peace Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия