Кои видове от пюретата на Ганчев са хубави?

  • 1 751
  • 31
Здравейте мами,
от няколко дни давам на Габи домашно пюре от ябълка - много го харесва.Понеже вече има всички признаци че е готова за захранване й взех и едно готово пюре на Сънвал - круша. Много беше вкусно, пише че няма захар, консерванти, сгъстители и други. Вчера обаче купих няколко различни марки пюрета за да ги пробвам и между тях и Ганчев-ябълка и круша, ябълка и тиква и сини сливи. Обаче като отворих бурканчето и опитах пюрето ябълка и круша доста се разочаровах! Ами то има вкус на кисел!!!!!То какво ли друго да очаквам с това модифицирано нишесте.....пък и захар има....но хич не е сладко Naughty Габи хапна точно пет лъжички и отказа повече /а пюрето от круша на Сънвал го ядеше та ушите й плющяха, дотолкова че изяде половината бурканче наведнъж защото като й го дръпнех почваше да се сърди/. Разбира се ще пробвам и другите два вида пюрета, но много се съмнявам положението да е различно Crossing Arms. Та затова искам да ви питам има ли от пюретата на Ганчев и сполучливи, за да знам дали да купувам от тях занапред и ако да то кои? Благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 1

Модифицираното нишесте е глутен, ако не знаеш да  ти кажа, а малко ви е рано за глутена според мен. Иначе по въпроса нямам наблюдения много, давала съм едно яхния  със спанак, бебчо го яде за мое учудване, въпреки, че изглеждаше доста гадно.
Виж целия пост
# 2
Наистина не знаех Rolling Eyes!Много ти благодаря!  bouquet Мислех си аз че така или иначе няма да ги давам...ама...  ooooh! А защо на бурканчето пише, че няма глутен?
Виж целия пост
# 3
http://karmene.greatnow.com/gluten.html
Виж целия пост
# 4
Много, много ти благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5

Модифицираното нишесте е глутен...
Това не е вярно!
От плодовите на Ганчев, аз давам банан, и ябълка с тиква, другите не ги харесвам. Но зеленчукови, месни и рибни, давам предимно Ганчев и съм доволна от тях, вкусни са.
Виж целия пост
# 6
...
Но ако купувате готови каши, имайте предвид, че следните наименования могат да означават, че кашата съдържа пшеница и, следователно, глутен:

пшеничен зародиш, брашно, нишесте, модифицирано нишесте, хидролизирано нишесте, растителни протеини, растително нишесте
Разбира се, ако знаете със сигурност, че брашното или нишестето не са пшенични, можете да купувате съответната храна.
...

Цитатът е от линка по-горе.

Виж целия пост
# 7
може,ама аз не вярвам,че чак толкова не може да се вярва на това което пише на храните-все пак минават строг контрол Peaceмодифицирано значи:видоизменено,променено,смекчено и т.н.може това да значи че това не е глутен вече.
Виж целия пост
# 8
Притеснихте ме с тоя глутен, аз също давам пюре от банан на Ганчев и беба много го харесва. Нали минават производителите през някакъв контрол??? Щом пише без глутен значи не биха били чак толкова безочливи да лъжат, особено като става дума за бебета.
Виж целия пост
# 9
не е вярно, плодовите пюрета на ганчев със сигурност нямат глутен. модифицираното нишесте не е глутен.разровете се из сайта и ще видите има такава тема.
Виж целия пост
# 10
Аз съм давала от почти всички плодови пюрета на Ганчев и бебка много хи харесва. Но зеленчуковите въобще не иска да ги яде.
Виж целия пост
# 11
Аз само искам да се запиша
Виж целия пост
# 12
На мен тея пюрета ми миришат на храната на моята котка,и се отказаха да ги взимам  #Crazy
Виж целия пост
# 13
На мен тея пюрета ми миришат на храната на моята котка,и се отказаха да ги взимам  #Crazy

Е, хубава работа, всички ли са така?
Виж целия пост
# 14
Истината според ме е, че ако не ти бърка бюджета, по-добре е да не си купуваш пюретата на Ганчев.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия