хелеронова киселина.варна.къде

  • 4 174
  • 23
къде вав варна слагат хелеронова киселина в устнте.моля споделете ефект и цена
Виж целия пост
# 1
В център Камий, на почивка се намира - http://www.kameeplastic.com/bg/about.htm
За цена не знам точно, знам само че материала струва 200 евро.
 Peace
Виж целия пост
# 2
Аз ще си слагам другият месец в Скин Лайн, най-после се реших  Mr. Green

http://www.skinline.org
Виж целия пост
# 3
Това да не е някаква нова киселина или става въпрос за хиалуронова?
Виж целия пост
# 4
DENDY, и ти къде ще си слагаш. Аз имам нужда от запълване на една бръчка и понеже в момента си правя други процедури в Скин лайн реших и тази процедура с хиалуронова киселина да я направя там. Би ли ме посъветвала при кой дерматолог да я направя. Може би имаш някакви наблюдения, аз от скоро посещавам тази клиника и незнам на кого да се доверя.
Благодаря предварително  bouquet

Виж целия пост
# 5
Oлеле,колко съм изостанала...Какво е това?
Виж целия пост
# 6
А, бе, хора, тези Скин лайн първо в София почнаха преди доста години.Сега, какво, нямат ли в София център, защото, като им гледах сайта, само за Варна видях.
Много странно newsm78
Виж целия пост
# 7
Това да не е някаква нова киселина или става въпрос за хиалуронова?
                И аз тфа са зачудих  Whistling...
Виж целия пост
# 8
Не е ли хиларуинова киселина? Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Не е ли хиларуинова киселина? Mr. Green
newsm62
Виж целия пост
# 10
Хиалуронова киселина
Изградена от естествени полимерни (полизахаридни) молекули на съединителната тъкан, има свойството да свързва вода. Изпълва разстоянията между колагеновите нишки и фибробластите. Особеното е, че молекулата й е еднаква при бактериите, птиците и човека – което означава, че “чуждата” хиалуронова киселина не предизвиква алергични реакции. Не изисква алергичен тест. Резорбируема, отделните препарати са подобрени с цел забавяне на резорбцията.

а) добита от птици
Hyal-System, Hylaform, Hyaluronan
Съдържат минимални примеси от птичи белтъци и в редки случаи могат да причинят алергична реакция. Близки по състав препарати се използват при други хирургични намеси (УНГ, обща хирургия, гинекология, неврохирургия, урология, офталмология).
б) произведена от бактерии
Viscontour – обикновена хиалуронова киселина
Restylane – с кръстосано свързани хиалуронови вериги и забавена резорбция (за 8-10 мес). Подобни на него са Restylane Fine Lines и Perlane
Juvederm – резорбира се за 12-24 мес
Rofilan hylan – с удължена молекула, резорбира се за 1 г
Комбинирани препарати :
Dermalive – съчетание от хиалуронова киселина и 40% свързващи вода изкуствени органични молекули (хидро-етил-метакрилат) – трайност 2-3 г
Reviderm intra – хиалуронова киселина + частички декстран (накъсана молекула на целулоза), които предизвикват образуване на съединителна тъкан – трайност 9 мес - 2г

Виж целия пост
# 11
Във форума на Тялото, има много отзиви за хиалуроновата киселина. Бих казала по-скоро негативни.....

Денди, пиши ми моля те като си сложиш дали е боляло. Аз имам нужда да си уголемя устните, но честно казано изборът на пълнител е най-трудното нещо, да не говорим, че може да се окаже, че даваш пари на вятъра(и това ще е най-малкото зло, ако не дай Боже има някакви усложнения..) Много от временните филъри, които уж издържат до няколко месеца, че и години, още на другата сутрин може да се събудиш без тях..Всеки организъм реагира различно на подобни пълнители и ги разгражда за различно време..представете си да дадете 200-400Е само за една нощ....  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
монда благодаря за разясненията Peace
да кажа само че БОЛИ ooooh!
Виж целия пост
# 13
Медицински център по пластична и естетична хирургия Камий

Виж целия пост
# 14
Тъй тъй .. Веднага казвам от личен опит !  Слагах си преди около 1 година в устните ... Ефект няма НИКАКЪВ въпреки 8-те кубика  Rolling Eyes Струваше към 400 -500 и нагоре лв . Боли ужасно много въпреки , че аз търпя на болка. Дупките от иглата / поне при мен / стояха 10 дни и беше много неприятно.Освен това като започна явно да се разнася започнаха да ми изтръпват някои от лицевите нерви от което бях се панирала но след консултация ми казаха , че ще премине след максимум 3 години от поставянето . Чакам си все още да минат...

Имам 3 приятелки които си сложиха силикон в устните точно в Камий . Ефекта е страхотен  Heart Eyes излиза около 800 лв за 3 кубика които се слагат на два пъти . Може и по-малко разбира се , говоря по спомен. Ефекта е форевър  Laughing и с точната доза стои идеално  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия