Недоволна съм от детските масичка + столчета на Como

  • 763
  • 10
Преди три седмици, след като обиколихме магазините, се спряхме на детските масичка и столчета в Como. Много ни харесаха, защото бяха шарени - оранжево, розово и червено. Струваха някъде около 75 лева. За мое най-голямо съжаление оказаха се много некачествени. На масичката единият крак се изкриви и сега мъжът ми се чуди на кой дърводелец да я закара, а на столчетата непрекъснато се отвинтват  крачетата. Просто съм бясна и страшно ме е яд на тях.
Виж целия пост
# 1
Най добре да направите рекламация
Виж целия пост
# 2
Тези като моливчета ли?
Виж целия пост
# 3
Дай моля те снимка, да не се объркаме и ние!
Виж целия пост
# 4
За това ли говориш
http://www.como.bg/comoproducts/pr.346.all.1
Имаше ги в един клуб. Изглеждаха стабилни  newsm78
Виж целия пост
# 5
ако са тези на линка,наистина са боклук.В яслата на дъщеря ми ги купиха миналата година и вече са счупени.В един клуб ги гледах също разглобени и счупени Peace
Виж целия пост
# 6
Е, явно там, където съм ги гледала аз са били току-що купени  Laughing
Виж целия пост
# 7
Здравейте,

За съжеление не мога да взема отношение по конкретните столчета, но аз и съпруга ми си купихме доста неща от КОМО (спалня, кухненеска маса и столиве, холна масичка и т.н.). От собствен опти ще ви кажа че всички купени неща се скапаха още в гаранционния им срок. Правихме какво ли не за да си върнем парите,, но уви. След като неколко пъти заменяха конкретния артикул с нов такъв и той се скапваше отново, си поискахме парите - не успяхме да си ги вземем. От тогава почти всички мебели , които купихме са подменени с други - не  комо. Единствено оцеляла е спалнята след солиден ремонт при дърводелци.
От тогава на всички препоръчвам ДА НЕ пазаруват там.
Виж целия пост
# 8
На твое място ще направя рекламация.
Ние също купихме от там маса и столчета,модела с моливите,краката падаха и ги върнахме.
Втория път пак така,но мъжа ми смени винтовете с по-дълги и сега няма проблем.
А за Комо мога много да разправям,но едно е което ще кажа,че повече не бих купила нещо от там Naughty
Виж целия пост
# 9
и ние имаме няколко несполучливи покупки от този магазин
А цените не са ниски:(
Виж целия пост
# 10
За това ли говориш
http://www.como.bg/comoproducts/pr.346.all.1
Имаше ги в един клуб. Изглеждаха стабилни  newsm78

мисля че не са съвсем същите, защото вкъщи видях, че цветовете са оранжеви, жълти, розови и сини. но пак са горе-долу същия модел. за рекламация - пробвахме, но просто не ни обърнаха внимание, защото минаха с номера, че кой знае откога ги имаме. а аз естествено не пазя бележката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия