Дебела панировка-как ?

  • 2 590
  • 9
По специално за пържените филийки ме интересува. Моите стават едни прозрачни такива...
Потапям ги в яйце и пържа  Rolling Eyes Панировката става, като прозрачна /филията се вижда/, а аз искам да ги направя, както баба ми /бог да я прости/ едно време ми ги правеше- с дебела панировка и сочни.

Сега гледам темата за пържените филийки с джоб и ми се прииска да ги направя, но в какво да ги потапям, яйце с още нещо ще да е, ама какво ?
Виж целия пост
# 1
Ами за да стане панировката повече, просто ги остави малко по-дълго да се напоят, а това означава да увеличиш броя на яйцата, а и е добре хляба да бъде по-сух, а филийките тънки. Аз лично правя така: За 6 -7 филийки разбивам 2 яйца и 2 с. л прясно мляко, както и малко сол(някои слагат и захар, за да станат като карамелизирани).
Виж целия пост
# 2
Как само в яйца Naughty
Топят се в прясно мляко първо, после в разбито яйце и се пържат. Пропорции не мога да дам, аз го карам на око, стават сочни от прясното мляко Peace
Виж целия пост
# 3
Аз пък ги правя в нещо като паста патафри, но без бира, слагам яйце, прясно мляко, брашно и сол.
Виж целия пост
# 4
Тъкмо мислех такава тема да пускам. Ще следя темата
Виж целия пост
# 5
Няколко капки вода в панировката я правят много пухкава
Виж целия пост
# 6
Аз ги правя по два начина:първият  е яйце разбито с малко вода потапям филийките и пържа
за втория -яйце кис.мляко(може и прясно) брашно малко сол всичко това се разбива хубаво да стане рядка кашичка може да се сложи и малко сода за хляб всичко е на око
и двата начина много ни харесват вторият е по тежичък но е много вкусен newsm03
Виж целия пост
# 7
Мерси  Hug Знаех си аз, че не я правя както трябва тази панировка  Rolling Eyes
Утре ще я направя с яйце, прясно мляко и брашно    bouquet
Виж целия пост
# 8
Яйце, прясно мляко и 1с.л. вода.  Peace
Виж целия пост
# 9
Яйце, прясно мляко и 1с.л. вода.  Peace
и аз така, когато има брашно става още по-калорично, нали? Хляб с брашно много....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия