красотата и мъжете ...

  • 3 532
  • 27
помнете, че мъжете най-вече харесват съотношението и пропорциите между мерките а не самите мерки

 #Crazy  #Crazy  #Crazy
Виж целия пост
# 1
Ъъъ, тва за какво го написа? Thinking
Виж целия пост
# 2
Цитат на: tatko
помнете, че мъжете най-вече харесват съотношението и пропорциите между мерките а не самите мерки

 #Crazy  #Crazy  #Crazy

Това важи и за вас,относно какво харесват жените! Но за какво го написа наистина Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes нямаме нужда от такива съвети Thinking
Виж целия пост
# 3
ами написах го защото някой мами се увличат по диети и други подобни ... и губят увереност и самочуствие

лошо ли е, че го споделих ?

 boo  boo  boo
Виж целия пост
# 4
Имал е нещо наум човека и е решил да сподели.... Sunglasses
Виж целия пост
# 5
Споделяй си  #Silly явно днес ти е ден да пишеш  Laughing а иначе и аз така знам, че е за пропорциите  Flutter
Виж целия пост
# 6
Иска ми се повечето мъже да мислят като теб.(за темата де! Embarassed )
Виж целия пост
# 7
Цитат на: tatko


лошо ли е, че го споделих ?
Ооо,няма лошо.Напротив-вече съм сигурна,че някой се е почувствал по- добре от твоето изказване. Wink
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Deb
Споделяй си  #Silly явно днес ти е ден да пишеш  Laughing   Flutter

няма лошо,всеки има право да си каже мнението Wink
Виж целия пост
# 9
това не съм го измислил аз ... пропорциите наистина винаги /за идеала/ са били едни и същи и в картините на художниците от ренесанса и средновековието и в изображенията в древните култури ... ако не вярвате питайте Хю Хефнър  Close-mas:
Виж целия пост
# 10
Цитат на: tatko
... ако не вярвате питайте Хю Хефнър  Close-mas:

Питали сме го,той се включва във форума, но под друг ник и ти не си разбрал.Ясно е,че го казваш с добри намерения, но нали знаеш за суетата... ако не питай  Wink
Виж целия пост
# 11
Аз знам, че мерките са без значение /без крайности де  Mr. Green /, но трябва да има 30 см. разлика м/у талия и ханш. Това от мъже го знам, но всички жени около мен мечтаят за това да са равни  Thinking
Виж целия пост
# 12
Цитат на: nikol78
Аз знам, че мерките са без значение /без крайности де  Mr. Green /, но трябва да има 30 см. разлика м/у талия и ханш. Това от мъже го знам, но всички жени около мен мечтаят за това да са равни  Thinking


не не трябва да има 30 см разлика а пропорция 3:2:3
  Yum
Виж целия пост
# 13
Гледам, вчера си се регистрирал и вече 71 мнения имаш...звездички ли гониш? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Точно това прави!  Grinning  вчера му обясних за звездичките и докато не стане "почетен член" няма да се откаже!     bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия