Каква кола карате сега?

  • 16 187
  • 238
тук не става въпрос за първата ви кола...това е  друга тема. Mr. Green

Сега въпросът е каква кола карате сега? Храесва ли ви? А защо карате то4но нея...понеже ви харесва ...или понеже не можете да си позволите друга?  newsm78  А тия с мерцедесите и BMV-тата....дразнят ли ви?  Crazy Аз съм  с впе4атление 4е мерцедесите и BMV-тата  ги карат  амо "квадратни"глави  Tired Имам познати/не са  приятели/ които ме4таят за такива коли....за да се докажат....пред кого е въпроса Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Ние в нашето семейство сме върли фенове на Ауди Heart Eyes Heart Eyes
Предишната беше Ауди 80, сега е А6, но не от най-новите разбира се, но пак си ни е много готина, широка, голяма и мога две колички да завра в багажника. Аз съм дългичка по принцип и в малки коли не мога хубаво да си опъна крачката, а в нашата се ширя колкото си искам Wink
Виж целия пост
# 2
в момента Фиат Браво
тия с мерцедесите и бмв не ме дразнят.
дразнят ме самонадеяните шофьори, които са 100% мъже
Виж целия пост
# 3
Виж са: аз карам нова Тойота Версо, но лукса не ме убива и бих карала едно БМВ или Мерцедес от висок клас без нуждата да се доказвам!!! Я стига - кой би се отказал от това в полза на някое 12 годишно Пежо, например...
И не става въпрос за снобизъм, а за сигурност и удобство. В днешно време на лукса му викаме удобство. Благодарение на пластмасовите пари.
Нямам нищо против да оцелея в тежка катастрофа с пиян шофьор, благодарение на новите технологии за сигурност!
Виж целия пост
# 4
Кембъла милия, лека му пръст Flowers Rose и в Мерцедес не оцеля-то си е Божа работа...иначе спор няма по-сигурни са си с арбеците навсякъде, но ти си карай трезв и в Пежо на 20г. ще оцелееш Peace
Виж целия пост
# 5
служебна - Опел Зафира
нямам време да мисля какво ми харесва в нея.
Нали ми върши работа, това е по-важното.
Виж целия пост
# 6
Кембъла милия, лека му пръст Flowers Rose и в Мерцедес не оцеля-то си е Божа работа...иначе спор няма по-сигурни са си с арбеците навсякъде, но ти си карай трезв и в Пежо на 20г. ще оцелееш Peace

Така е, но понякога чуждото каране убива, не твоето собствено... 
Виж целия пост
# 7
Аз карам С3-ка.
Защото ми харесва, за това я и купих.
Не карам мерцедес или БМВ, щот не ми харесват, не допадат на моят стил и т.н.
И категорично, не смятам, че щом някой кара хубава кола е квадратна глава, или пък ако е жена и е подарена.
Това, което ти цитираш са по- скоро приказки на хора, които не могат да си позволят да карат хубава кола.

И не става въпрос за снобизъм, а за сигурност и удобство. В днешно време на лукса му викаме удобство. Благодарение на пластмасовите пари.

 Naughty
Виж целия пост
# 8
Аз не карам и не шофирам - возя се.
Дразнят ме шофьори, които нарушават правилата, само защото колата им е скъпа примерно и най-много ме дразнят онези, които са паркирали по средата на тротоара. Така ми е идвало да одраскам кола, когато едва минавам покрай нея или слизам на платното, защото някой сульо му е по-удобно да паркира на тротоара. Close
Виж целия пост
# 9
Форд Фиеста - за толкова ми стигнаха парите. Другият път повече hahaha
Виж целия пост
# 10
и аз от возещите се... Grinning
На каквото ми предложат  Flutter
Но с малка кола веднага се чувства разликата в отношението на околните към теб, когато си на път.
Виж целия пост
# 11
Нашата е черна. Карам я като го няма мъжът ми, тоест рядко.
Виж целия пост
# 12
Виж целия пост
# 13
ВелЮсипеТ.  Grinning
Виж целия пост
# 14
http://www.vbox7.com/play:0b2a1c6e Това карам в момента Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия