Печено месо в плик

  • 5 655
  • 8
Искам да изпеча цяло парче месо(плешка)в  плик. Трябва ли някаква предварителна обработка?На каква температура и за какво време се пече? newsm78
Виж целия пост
# 1
Искам да изпеча цяло парче месо(плешка)в  плик. Трябва ли някаква предварителна обработка?На каква температура и за какво време се пече? newsm78
Няма нищо по специално , пече се като пилето (виж. в търсачката).
Виж целия пост
# 2
Само трябва да пробиеш няколко дупчици на плика  (например с игла), иначе нищо особено няма. Даже можеш да си сложиш и зеленчуците за гарнитурата при месото и да се сготвят заедно и да си поемат взаимно аромата
Виж целия пост
# 3
А колко минути се пече и при какви градуси. Става въпрос за свинска плешка.
Виж целия пост
# 4
Да пробиват се няколко дупчици с игла и могат да се добавят зеленуци към месото... Слага се и около 100 гр. вода, за да не залепне плика за тавичката, а може и малко мас или маргарин, но поне малко вода задължително... (предполагам, че знаеш това, но аз да го напиша)  Embarassed

Най-добре става на бавен огън, не повече от 200-220 градуса и се пече около 1 час...  Peace

П.С. Виждам, че темата е от няколко дена, наготви ли го вече? Как се справи?   bouquet
Виж целия пост
# 5
Не ги уважавам много, много тези пликове за печене.
Виж целия пост
# 6
Да пробиват се няколко дупчици с игла и могат да се добавят зеленуци към месото... Слага се и около 100 гр. вода, за да не залепне плика за тавичката, а може и малко мас или маргарин, но поне малко вода задължително... (предполагам, че знаеш това, но аз да го напиша)  Embarassed
На моите пликове пише, че трябва да са в напълно суха тава newsm78
Виж целия пост
# 7
Да пробиват се няколко дупчици с игла и могат да се добавят зеленуци към месото... Слага се и около 100 гр. вода, за да не залепне плика за тавичката, а може и малко мас или маргарин, но поне малко вода задължително... (предполагам, че знаеш това, но аз да го напиша)  Embarassed
На моите пликове пише, че трябва да са в напълно суха тава newsm78

Аз също пека в суха тава, никога не наливам течност.
Виж целия пост
# 8
Да пробиват се няколко дупчици с игла и могат да се добавят зеленуци към месото... Слага се и около 100 гр. вода, за да не залепне плика за тавичката, а може и малко мас или маргарин, но поне малко вода задължително... (предполагам, че знаеш това, но аз да го напиша)  Embarassed
На моите пликове пише, че трябва да са в напълно суха тава newsm78

Явно всеки прави по различен начин, става леко задушено някак си от самите изпарения на водата... Такъв е моят начин, пък незнам вече   Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия