Отзивите за гр.Сърница-поч. база "Романтика"

  • 4 640
  • 3
Били ли сте тук и какви са впечатленията ви?
http://www.romantika-bg.com/gallery.html
Намира се някъде край Доспад.
Попитах и в темата за хотелите край язовир Доспад,но още не са се включили с мнение,а ме чакат да потвърдя резервация.
Виж целия пост
# 1
здравей
много е красиво - била съм точно там за 3-4 дни през 2005 август. бяхме в къщичките, а не в бунгалата - условията са идеални - кледката е невероятна. има си ресторант а отделно и голямо барбекю с навес където сами да си приготвяте храна. във всяка къщичка има трапезария с голяма канита и отделно 4 стаи за спане - две бани и две тоалетни в къщата т.е. на всеки етаж. ако те интересува нещо питай. има детска полощадка, голям ограден двор, собствен кей с кобарче - непременно идете на екскурзия с него. ами ако искаш на чични ще ти пратя снимки. намира се откъм страната на сърница - доспат е на другия край на язовира и е доста далече - язовира е огромен. ами много е красиво - няма да съжалявате - резервирай смело и приятно изкарване. Peace
Виж целия пост
# 2
Ах, много го обичам този край там, толкова е  красиво, че ми се иска да хвана пътя! Май се размечтах ooooh!. Ходила съм там на палатка и в Доспат, но точно тук във тази почивна база не съм била. Харесва ми и бих се възползвала и аз да отида!

има си ресторант а отделно и голямо барбекю с навес където сами да си приготвяте храна.

Да попитам marzipan или някой друг, който е ходил задължително ли е да се храниш в тяхния ресторант или може да си готвиш и ти, - тоест да сготвиш някой и друга чорба или да си направиш мекици и др. такива глезотийки.


 
Виж целия пост
# 3

"Да попитам marzipan или някой друг, който е ходил задължително ли е да се храниш в тяхния ресторант или може да си готвиш и ти, - тоест да сготвиш някой и друга чорба или да си направиш мекици и др. такива глезотийки."


 
[/quote]Въобще не е задължително - просто си има ресторант и толкова. Вилите са с много големи тераси с масичка и столчета - можеш да си носиш котлонче, всякакви съдове и да си готвиш и да си правиш квото си щеш. Скара обаче не си носи щото има барбекю което се ползва безплатно от почиващите. Но посуда трябва ти да си носиш и прибори също. Продукти можеш и оттам да си купиш, защото в Сърница има много магазини, кръчми за ядене също има. Въобще е много добре. Препоръчвам  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия