Меню за Рожден Ден?

  • 1 187
  • 7
След няколко дни имам рожден ден,който естествено ще се полее подобаващо Laughing
Моля ви,дайте някоя идея за меню Praynig
Виж целия пост
# 1
В Готварската книга  има доста идеи,няма начин да не си харесаш нещо.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23883.0 Успех! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 2
мерси  bouquet
Виж целия пост
# 3
аз наскоро правих рд на дъщеря си - но не приготвях обяд или ве4еря - по- скоро беше само хапки ,салатки и сандви4и . направих руска салата , салата със рулца от раци (рулца ,варени яица , варена царевица , варен ориз, лук , подправки и майонеза ) ,сандви4и със сьомга, топли сандви4и (яице с настърган кашкавал на хляб и във фурната ) . обрах то4ките с едни сърца от кремвиши и "желатинени яица" - тези неща ги видях в един друг готварски форум . ако те интересуват ще ти  драсна как се правят Simple Smile .
Виж целия пост
# 4
рецептата за яйцата я има ве4е и тук като тема      
Яйца Фаберже
 а и топлите сандви4и ги правя със франзела - така са си достатъ4но мъни4ки и красиви  Sunglasses
Виж целия пост
# 5
Хулиган4е-много добра идея Hug
Но в менюто ми трябва и ве4еря WinkДосега като се замисля все едно и също,пържоли,кърна4ета,шиш4ета и салати естествено.Ама ми се иска този път малко разнообразие Wink
Бих се зарадвала,ако сама си измайсторя някоя интересна,но лесна торта PeaceНо малко се съмнявам-тортите нещо не ги догаждам хи4 Twisted Evil

Сърцата  ги знам,аз пуснах навремето рецепта за тях
Виж целия пост
# 6
Виж тези рецепти, не отнемат много време Laughing

Пълнени гъби със сметана

Салата със зелен лук

Пилешка фантазия в гювеч

Шоколадова торта с рула
Виж целия пост
# 7
тортата е много лесно нещо - вземаш си два готови блата - сметана за разбиване и готово - мъждублатовете може да нарежеш плодове  или пък да боядиса6 сметаната с какао. отгоре окантваш със шптиц със сметаната  и нареждаш плодове посредата -залива6 със плодов желатин и тортата е готова ..е нее нещо " изтън4ено" но става  ..и се приготвя бързо .
наското правих по рецепта от форума - торта зебра - добро попадение - мъжо остана изненадан как пък съм ги сложила балтовете така  newsm78  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия