Силиконов или каучуков биберон???

  • 4 979
  • 72
Здравейте мами. Днес се запитах каква е разликата в двата вида биберони. Досега бяхме с каучуков, ама днес и купих нов биберон-силиконов и тя сякаш не го харесва. Вие с какви биби сте? pacifier smile3504 passifier
Виж целия пост
# 1
Купувала съм само силиконови. Мнението на мамите във форума клонеше доста към силиконовите и се доверих на тях. По-лесно се поддържат и по-трудно развалят формата си.
Виж целия пост
# 2
РИДИК и ние сме на каучукови, защото като и купих и силиконов и тя не го искаше.
Виж целия пост
# 3
Синът ми харесва само силиконовите.   Peace
Виж целия пост
# 4
Каучуковите много бързо развалят формата си. И аз отначало купувах от тях, но след това започнах да вземам силиконови и леко, по-леко свикна Peace
Виж целия пост
# 5
Ползваме само силиконови,каучуковите също са хубави,но се сменят често,иначе мисля ,че са по-хубави,по -меккички са.
Виж целия пост
# 6
Общо взето- с какъвто свикне бебето  Grinning
Виж целия пост
# 7
Засега съм се ориентирала към силиконовите.
Виж целия пост
# 8
И аз четох, че каучуковите много бързо развалят формата си. Ние сме само със силиконови и на бебчо му харесват.  Mr. Green   
Виж целия пост
# 9
Каучуковите се дават обикновено след 6-ия месец, когато бебето започне да гризе със зъбките и има опастност да отхапе част от биберона и да се задави. Силикона, за разлика от каучука може лесно да се отхапе, но ако детето няма този навик не е проблем... Вярно е, че каучуковите се сменят по-често и са по-малко издръжливи от силиконовите, но ако детето   забива непрекъснато зъбките (както правеше моето бебе) са определено за предпочитане  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Първоначално купихме каучуков,после го сменихме със силиконов.От втория тип съм по-доволна Peace
Виж целия пост
# 11
И с двата се справи добре дъщеря ми. Не мога да определя разлика. Peace
Виж целия пост
# 12
Купувам  само силиконови. Другите бебка не ги харесва.
Виж целия пост
# 13
Ползвла съм и двата вида, каучуковите са по меки, но по бързо си развалят формата и по често се сменят, докато силиконовите са по твърди, но по дълго може да се ползва.
Виж целия пост
# 14
Само силиконови  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия