Medix...

  • 12 872
  • 110
Ползвате ли почистващите препарати Медикс?Аз скоро си купих Медикс за тоалетна,баня ,за почистване на фурната и за премахване на варовик.Ами да ви кажа останах доволна.За това ви питам какви са ви отзивите за тях.
Виж целия пост
# 1
Аз много често ползвам тази марка и също съм доволна. Peace
Виж целия пост
# 2
Ползвам редовно препарати от тази марка и съм доволна. Peace
Виж целия пост
# 3
Ползвам препарата за дървени повърхности (за почистване на прах), доволна съм. Преди време останах приятно изненадана от омекотителя за пране, много приятно миришеше Blush Сега ползвам течен сапун за лице, с аромат на праскова или нещо подобно, но малко ми изсушава кожата.
Виж целия пост
# 4
Объркала съм се - сапунът го ползвам за ръцете. Blush
Виж целия пост
# 5
Ползвам всякакви продукти на Медикс - за съдове, за дървени повърхности, за деликанти тъкани, обезмаслител... Доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 6
Обезмаслителя много ми допада действие,аромат и цена.
Виж целия пост
# 7
Странно е, че много малко хора ползват Медикс, повечето се хвърлят на рекламираните по Тв  Thinking
Виж целия пост
# 8
Така е.Мисля си,че не винаги високата цена на нещо е знак за качество.
Виж целия пост
# 9
И аз съм приятно изненадана от препарата за фаянс  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Почти всички препарати вкъщи са на Медикс - каквото имат като продукт, съм го пробвала и винаги съм оставала доволна.
Виж целия пост
# 11
Доволна съм от Медикс. Само единият им течен сапун е толкова ароматизиран, че чак прекалено.
Виж целия пост
# 12
Обезмаслителя много ми допада действие,аромат и цена.
И на мен! Имаш предвид LEX предполагам? Абсолютно същия мирис, качества и действие като на Меглио, но само за 2,20 лв.! Ползвам и веро, препарат за фурни, за почистване на теракот (син и зелен). Доволна съм!
Виж целия пост
# 13
Обезмаслителя много ми допада действие,аромат и цена.
И на мен! Имаш предвид LEX предполагам? Абсолютно същия мирис, качества и действие като на Меглио, но само за 2,20 лв.! Ползвам и веро, препарат за фурни, за почистване на теракот (син и зелен). Доволна съм!

При мен пише "Медикс обезмаслител универсал". Дали говорим за едно и също  newsm78
Виж целия пост
# 14
Ми не, не говорим за едно и също! Сега станах да погледна, като видях какво пише на твоя обезмаслител. Моя си е LEX  на  фирма Medea, а не Медикс! Обаче съм доволна от него! Ето го
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия