Антистенокардин за дете?

  • 9 273
  • 21
Някой давал ли е не детенце антистенокардин? А също фамотидин и мотилиум? Лекар ги изписа, но чак като ги купих прочетох, че не се препоръчват за деца, а моето е на 3 години.
Виж целия пост
# 1
А защо пък Антистенокардин?
Виж целия пост
# 2
Кой знае какво са измислили пак. Какви проблеми има детето ?!
Виж целия пост
# 3
Давала съм го като противовирусно средство по 1 табл. на ден.
Виж целия пост
# 4
Антистенокардина, стимулира синтеза на Интерферон, който е белтък с имунно свойство \простичко казано\. Тоест, даден е на детето с антивирусна цел..
....ама се изразих... hahaha
Виж целия пост
# 5
Антистенокардина е добър имуномодулатор .Дава се по схема.За повечето лекарства пише в проспектите ,че не се препоръчват за деца,тъй като не се ескпериментира в детска възраст и лекарствените производители не се ангажират да поемат отговорността за приложението им.Това не означава ,че не се прилагат и че не трябва да се прилагат.
Виж целия пост
# 6
антистенокардин......това не беше ли за сърце.за мотилиум аз също съм го давала против повръщане.
Виж целия пост
# 7
Някой знае ли нещто за вродения шум на сърцето?Детето ми е на 2 мес.и засега лекарите казват че е физиологичен.Какви са признаците ако е нещо по-сериозно?
Виж целия пост
# 8
Детето ми е на 3г. и 6м. изписаха му антистенокардин два пъти седмично като имуномодулатор,но се притеснявам да му го давам. Дайте съвет как да постъпя.   newsm12 newsm12
Виж целия пост
# 9
Детето ми е на 3г. и 6м. изписаха му антистенокардин два пъти седмично като имуномодулатор,но се притеснявам да му го давам. Дайте съвет как да постъпя.   newsm12 newsm12
Shocked-за първи път чувам, че се изписва за имуномодулатор Thinking
Виж целия пост
# 10
ефекта е мнооого спорен. а за деца.... като тромбоцитен антиагрегант може да предизвика кървене....
Виж целия пост
# 11
Според наблюденията на педиатъра на дъщеря ми върши много добра работа. Аз пробвах за кратко да го давам, но малката отказваше по всякакъв начин да го приема и се отказах.
Виж целия пост
# 12
Детето ми е на 3г. и 6м. изписаха му антистенокардин два пъти седмично като имуномодулатор,но се притеснявам да му го давам. Дайте съвет как да постъпя.   newsm12 newsm12
При нас се случи същото, дори го купих, но като му прочетох упътването  не посмях да го давам. Мисля, че пишеше изрично, че не е погходящ за деца.  Sick
Виж целия пост
# 13
Детето ми е на 3г. и 6м. изписаха му антистенокардин два пъти седмично като имуномодулатор,но се притеснявам да му го давам. Дайте съвет как да постъпя.   newsm12 newsm12
При нас се случи същото, дори го купих, но като му прочетох упътването  не посмях да го давам. Мисля, че пишеше изрично, че не е погходящ за деца.  Sick
Вашият педиатър д-р Кирязов ли е?
Виж целия пост
# 14
     На нас точно той ни го изписа...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия