не искам измислени реклами и т.н. дайте искрено мнение

  • 711
  • 9
кажете ми моля ви тези от вас които са пили VITA GOLD има ли ефект ако има колко килограма отслабнахте:)решила сум да отслабна и мисля да го пробвам:)реших да питам жените от форума защото се надявам да ми помогнете като ме посъветвате!
Виж целия пост
# 1
Не искам да те отчайвам,но една приятелка наскоро беше почнала да го пие,но каза че страшно и се е възбудил апетита.И го спря.
Виж целия пост
# 2
моята лентичка не я гледай. става дума за майка ми, която го пи сериозно и отслабна 9 кг за три месеца. вярно е, че и храненето й беше разумно. понеже тя е жена на години и понякога вдига кръвното, сега смята да продължи с безкофеиновия й вариант. също така ходеше пеша по малко. за протокола - майка е на 67 години.
Виж целия пост
# 3
благодаря за мненията но очаквам да ги чуя и от тези от вас които лично са пили VITA GOLD също така кажете колко струва колко пакетчета кафе съдържа колко време се пие има ли нещо по особено Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Пих го около 2 месеца, като през това време бях на диета и свалих няколко кг. След това повторих диетата без да го пия и имах същия резултат. Стигнах до извода че е важно как се храниш, кафето с нищо не помага. Цената му е около 10 лева.
Виж целия пост
# 5
Аз го пих известно време. Нямах апетит няколко часа след като изпия дозата. Но не смеех да пия повече от 1-2 пъти на ден защото по принцип вдигам кръвно. Спрях го защото няма смисъл от такова пиене.
Виж целия пост
# 6
Хората, които очакват да отслабнат от някакво си кафе( и всички останали хапчета и разни подобни) - са в голяма заблуда. Лесен начин за отслабване няма!!!
Виж целия пост
# 7
Аз го пих миналата година и смъкнах 9-10кг., но заедно с това внимавах какво ям, доста тежки физически действия извършвах и незнам дали отслабнах само от него. Естествено тази зима всичко си дойде на мястото и килограмите се възвърнаха. Когато го пиеш имаш страшно много енергия, просто нямаш умора и гледаш по всякакъв начин да я изразходваш. Липсва и апетитът към сладките храни.
много хора, обаче казват, че в началото е било истинско и за това много хора са постигнали добри резултати. Сега се правело от обикновенно нискокачествено кафе и тези съставки за които пише в листовката са просто мираж.
Тази година мисля да пробвам нещо друго за отслабване.
Виж целия пост
# 8
Само с Вита голд  без диета нищо не  става.Само си дадох парите.По добре си избери някаква подходяща диета. 
Виж целия пост
# 9
Според мен е безсмислено.
10 пакетчета нискокачествено разтворимо кафе за 10 лв.
Съставките, които подпомагат отслабването са зелен чай и хром - можеш да ги приемаш отделно.
От зеления  чай вкусът е отврат.  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия