как се слагат тези ролки ?

  • 1 934
  • 11
Става въпрос за ролки за коса които се гънат а отвънка са като гуменички,но не мога да си ги поставя правилно,досега не съм ползвала и не знам от къде и как да захвана косата.Ще съм благодарна ако ми обясните  Embarassed
Виж целия пост
# 1
Ако е това за което си мисля - косата се увива около тях, а след това те самите се извиват и краищата им се усукват.
Ама как само го обясних!
Виж целия пост
# 2
Хващаш един кичур коса и навиваш около ролката - все едно на пръчка навиваш - и след това завиваш ролката на запетайка, така че да не пада кичура. Трудно е за обяснение Laughing
Виж тук на картинката: http://www.homeshopping.bg/catalog/images/2952.jpg
Виж целия пост
# 3
В допълнение - колкото е по-дълга косата, толкова по-лесно се използват тези ролки.
Виж целия пост
# 4
В допълнение - колкото е по-дълга косата, толкова по-лесно се използват тези ролки.

и толкова по-бавно съхне  Close
Виж целия пост
# 5
Аз ги слагам на почти суха коса, иначе не ми изсъхва въобще Grinning
Виж целия пост
# 6
Като бях малка майка ми ме навиваше на парцалчета. По същия начин се използват и тези ролки. Косата се навива около ролката (като руло) и след това се усуква за да се застопори.
Успех!
Виж целия пост
# 7
Като бях малка майка ми ме навиваше на парцалчета.

И мен,на хартийки също Grinning
Резултатът е еднакъв.

Бих искала да попитам от къде мога да си намеря такива ролки?
Виж целия пост
# 8
Бих искала да попитам от къде мога да си намеря такива ролки?

във всички козметични магазини ги има.виждала съм дори в левчето
Виж целия пост
# 9
Бих искала да попитам от къде мога да си намеря такива ролки?

във всички козметични магазини ги има.виждала съм дори в левчето

Мерси  bouquet
Кой да се сети да търси там doh
Виж целия пост
# 10
Не ви ли бухва много косата от тези ролки? Аз каквато съм си къдрава, само това ми липсва. Иначе искам по-едри вълни, ама не ща обееем! Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
Аам тези ролки на влажна или на суха коса се слагат ? И ако може на влажна какво слагате на косата си преди това или без нищо просто ги навиввате? Ще съм много благодарна ако някой може да пусне снимка как става косата с тези ролки,че ми е много любопитно и се чудя дали да си взимам newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия