"Горещо" на 3 години

  • 1 333
  • 24
Леко ме мързи, но да не нарушаваме съботната традиция...Горещо стана на 3 години. Купонът беше в „Black Label”   Drunk
Ще има пикантни разкрития и клюкини около Дим Дуков, Румен Луканов(Лисо!  Whistling), Вяра, Надежда и Любов, Боби и Лили, Миглена Ангелова, Гого Лозанов и Мис България 2007 – Юлия Юревич.
Виж целия пост
# 1
Тъкмо почнах да се чудя, каде е темата за Горещо Peace
Виж целия пост
# 2
Айдиииии започна  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Всички руси дами с еднакви буклички.... Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Поне стана ясно, че Румен Луканов има двама сина, а не син и дъщеря. Кой каза, че го виждал с русо момиченце?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Шушон, нищо против " Горещо ", нищо против теб, но защо се натрапваш толкова с некви Вяра, надежда, Цеца - Мецата...
Ай стига бе мацка, вече е леееко банално бре душко, като самата  " мата космата ", пардон извинете кака вИнета бре БаЦе Sick
Виж целия пост
# 6
Гледам аз, ама тия трите като ги видя и  Sick
Виж целия пост
# 7
Шушон, нищо против " Горещо ", нищо против теб, но защо се натрапваш толкова с некви Вяра, надежда, Цеца - Мецата...
Ай стига бе мацка, вече е леееко банално бре душко, като самата  " мата космата ", пардон извинете кака вИнета бре БаЦе Sick

Ами защото това си е традиционна съботна тема.  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Поне стана ясно, че Румен Луканов има двама сина, а не син и дъщеря. Кой каза, че го виждал с русо момиченце?  Rolling Eyes
Аз! bowuu
Виж целия пост
# 9
Румен има синове Франк и  Матю ..преди да почне в Сблъсък , той беше гост на тема за чуждите имена в България ..и се държа много убедително ..та така ...
Виж целия пост
# 10
Румен има синове Франк и  Матю ..преди да почне в Сблъсък , той беше гост на тема за чуждите имена в България ..и се държа много убедително ..та така ...

Баси и имената!  Shocked И как ги защити ми е интересно?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Румен има синове Франк и  Матю ..преди да почне в Сблъсък , той беше гост на тема за чуждите имена в България ..и се държа много убедително ..та така ...

Баси и имената!  Shocked И как ги защити ми е интересно?  Rolling Eyes

Според една дама, в друг подфорум, Матю било българско име. Така, че му е било лесно  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Той каквото и да каже звучи убедително , някак си ...е , малко си измислям в момента , де Simple Smile
каза , че децата му дали ще бъдат българи или не , дали ще обичат България или не , това не зависи от имената , а от възпитанието , което ще получат ...
Луканов веднага ми направи впечатление и го запомних , после им беше пак гост 1-2 пъти и след това започна в предаването им ...
Виж целия пост
# 13
Франк Луканов.... ooooh!
Виж целия пост
# 14
Луканков по-добре ми звучи  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия