Ортопедични обувки

  • 1 278
  • 7
Помогнете къде мога да си купя хубави ортопедични обувки ?  newsm78

Предварително, благодаря!
Виж целия пост
# 1
Potarsi nemskite obuwki "Rieker Antistress" . magazin "Mercedes" sre6tu Ministerstvoto na finansite , na Rakovska. Magazin "Corner " na Vitoshka , sre6tu Sadebnata palata. Obuwkite sa super i na ponosimi ceni.
Виж целия пост
# 2
Глупости Naughty,ортопедични са РИХТЕР ,а има и други-не си написала за теб или за детенце newsm78
Виж целия пост
# 3
Ортопедични мисля се правят за крака и проблема индивидуално.
Ние сме с проблемни крачета и ортопеда ни даде координати на фирма, изготвяща такива обувки (в Пловдив).

А другите са си просто обувки...
Виж целия пост
# 4
Колев и Колев правят и истински ортопедични по поръчка и такива, които са за здрави деца, които се продават във всичките им магазини. Зависи какво ти трябва.
Виж целия пост
# 5
Извинявайте мами, че съм пропуснала да спомена, че обувките са за мен. Благодаря на всички, които са ми дали инфо !
Виж целия пост
# 6
Стелки само няма ли да ти свършат работа? Rolling Eyes Вчера си купих на  Scholl и само след един ден ходене разбирам разликата
Виж целия пост
# 7
И аз мисля, че стелки ще свършат работа.Аз имам плоскостъпие(и на двете страни на стъпалото) и все си ходя със стелки(имам 3 чифта).Слагам ги във всички обувки, които имам и се чувствам добре! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия