Мога ли да ползвам антицелулитен крем...

  • 729
  • 11
Здравейте момичета,
Този целулит много ме дразни и искам да взема някакви мерки и в тази връзка ми е въпросът мога ли да ползвам някакъв антицелулитен крем и какъв при положение, че кърмя. Благодаря предварително  Grinning.
Виж целия пост
# 1
не виждам причина да не ползваш антицелулитен крем...комбинирай го със здравословна храна, вода, движение и много масажи Peace всеки крем действа различно на различните типове кожа...има много теми за целулит и средствата за борба с него...разгледай из форума и ще намериш доста полезни съвети...  bouquet
при всички случай кожта става мека и гладка...но само с крем не можеш да се отървеш от него...за жалост #Cussing out
 Peace
Виж целия пост
# 2
Май повечето антицелулитни кремове не се препоръчват нито при бременност, нито по време на кърмене, за съжаление. За по-сигурно, по-добре питай в аптеката, все пак здравето на детето ти е доста по-важно от това дали ще разкараш целулита веднага ири ще изчакаш да спреш да кърмиш. Не че кремът е достатъчен да го постигнеш, но все пак и той си е фактор
Виж целия пост
# 3
natka, а защо не е препоръчително... newsm78 Peace
Виж целия пост
# 4
и аз не виждам, как ще влияе това е все едно крема за лице  да има връзка с кърмата??? newsm78
Виж целия пост
# 5
Не съм напълно сигурна, но май заради това, че повечето съдържат кофеин или негови аналози и разни етерични масла не ги препоръчват при бременност и кърмене. На мен самата не ми се е налагало да се съобразявам с това, понеже нямам деца още, но из доста от темите във форума, където се коментират такива кремове, повечето бяха на мнение, че не е добра идея, а по-добре да се изчака. Аз затова и написах, че по-добре да се консултира в аптеката например, за да е по-сигурна, поне аз така бих направила. Може би не всички такива кремове са подходящи, но пък знам ли - може и да има такива, които да могат да се използват и от кърмачки
Виж целия пост
# 6
Не съм напълно сигурна, но май заради това, че повечето съдържат кофеин или негови аналози и разни етерични масла не ги препоръчват при бременност и кърмене.

Така е Peace
Виж целия пост
# 7
Не съм напълно сигурна, но май заради това, че повечето съдържат кофеин или негови аналози и разни етерични масла не ги препоръчват при бременност и кърмене.

Така е Peace

За съжаление е точно така. Искам да ползвам антицелулитен крем и аз, но продължавам да кърмя и се въздържам.
Виж целия пост
# 8
Ако крема не съдържа кофеин, мисля че можеш да се мажеш.
Виж целия пост
# 9
Почти няма такива,за съжаление.
Виж целия пост
# 10
по препоръка на фармацефт като най-безвреден и ефективен си купих на Lierac/morpho-slim/.Ползвам го 3-ти ден и не съм забелязала това да се отразява на бебето ми.НО силно се надявам да се отрази на мен. Laughing
Виж целия пост
# 11
по препоръка на фармацефт като най-безвреден и ефективен си купих на Lierac/morpho-slim/.Ползвам го 3-ти ден и не съм забелязала това да се отразява на бебето ми.НО силно се надявам да се отрази на мен. Laughing
Миличка, ти няма как да рабереш ако нещо се случи на бебето ти.
Дори и да стане нещо и да се открие след раждане, едва ли някой ще се сети или предположи че е от това.
По-добре недей.

ПП. Да не говорим че някои неща,които се съдържат в препаратите, дори не се споменават от фирмите производителки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия