С бебе в самолет?

  • 678
  • 4
Мили мами на 30 март ни предстои пътуване със самолет до Испания,за втори път.Но първия път малкия беше на две месеца,а сега е на почти 8 месеца и ми е много интересно какво сте го занимавам по време на полета Thinking.Дайте ми някакви съвети,а и ме интересува какво според вас е необходимо да взема .Приемам всякакви съвети,за всичко. Praynig newsm78
Виж целия пост
# 1
Последно летяхме до България,когато сина ми беше на 1 и 7 месеца.Полета е кратък 50 минути,но въпреки това знаех,че ще ми е трудно да задържа вниманието му.Любимите му герои са Teletubbies,та бях откопирала картинки за оцветяване от техния сайт,кутия с моливчета,1-2 любими книжки и играчки,та успяхме да се справим .Полета имаше закъснение заради мъгла,та в оцветяването се включиха и полицаите и митничарите на летището в Истанбул Simple Smile Grinning.След седмица  ни предстои  отново пътуване и сега съм решила да взема и пластелин .Много обича да му правя фигурки от него.
Виж целия пост
# 2
използвай търсачката да видиш такива теми от чужбинския
почти всеки месец там се разисква този въпрос! можеш да намериш полезна информация   bouquet
Виж целия пост
# 3
Любимата играчка,одеялце ако заспи,вода,сок и нещо от рода на снакс,чипс(може да нямат в самолета)
Иначе не го мисли толкова - докато се настаните,излетите,хапнете....и вече сте пристигнали.
Горепосочените неща изобщо не ми трябваха,защото през повечето време малкия гледаше през прозореца и много се забавляваше.
Виж предварително времето и вземи други дрешки в ръчния багаж ако е необходимо.Ние излетяхме със закъснение заради силен дъжд,а там ни очакваха слънце и 20 и кусур градуса,но аз бях подготвена...Малко преди да кацнете пилота ще ви съобщи какво е времето.
Успех!И лек полет!
Виж целия пост
# 4
Пътувах с малката 14 000 километра преди по-малко от месец, 14 часов полет нямах проблеми слушаше милото, не виждам причина да се притесняваш за 1 час в самолета Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия