Търся "чудото"!!!

  • 1 566
  • 16
От многото мнения по -въпроса за "перфектно тяло"и "как да отслабнем"с 1001 диета искам отново да захвана тази тема ,за да намеря нейния точен и единствен отговор.Каква е тайната за "красиво тяло"? какъв е начина да си върна самочувствието ,както преди!НЕ съм същата , липсва ми волята която имах преди  :tired:2 години след моето раждане си оставам с 20 кг отгоре /при почти 40 качени/.Не искам да бъда банална и досадна ,но кажете ми от опит "чудото "което помага за това да постигна желаната фигура ?Има безкрай много мнеия по този въпрос ,но кое от всичко е най вярно?Не искам глад , не искам и това да  става "болна идея"в главата ми ,не спирам да мисля за тези кг и все повече ми се яде.
Виж целия пост
# 1
Доста теми има във форума за това...

Личното ми мнение с 2 думички:

РЕЖИМ + СПОРТ

 Hug
Виж целия пост
# 2
Запиши се за "Пълна промяна"  Чудо-нямаааааааааа!
Виж целия пост
# 3
Запиши се за "Пълна промяна"  Чудо-нямаааааааааа!

Не търся в буквалния смисъл "чудо". Whistling
Виж целия пост
# 4
Тайната на красивото тяло е ГЕН.
Виж целия пост
# 5
Ами... разумното хранене, трябва да стане начин на живот, защото организма помни и никоя диета няма да има резултат, ако след нея си похапваш в повече  Hug

И.... спорт през ден поне няколко месеца!



П.С.Ех.. ама ме бива да давам съвети, при условие, че съм десет кила отгоре на нормалното ми тегло, добре че съм чаровна та не се забелязва  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Тайната на красивото тяло е ГЕН.


Не е точно така... и хората с воля, най-добре го знаят  Hug
Виж целия пост
# 7
Тайната на красивото тяло е ГЕН.


Не е точно така... и хората с воля, най-добре го знаят  Hug

Ако имаш широк ханш с едър кокал, а идеалът ти за красота е малко дупе, малък кокал, не вярвам нещо да помогне.Освен ако критерият ти не е слабото тяло, тогава винаги има начин (освен ако нямаш проблем с обмяната).
Виж целия пост
# 8
Тайната на красивото тяло е ГЕН.
Аааа -Тинчето знае!
Има прекрасна фигура по която мъже въздишат, а жени искат!
Ген + начин на живот (защото можеш и да съсипеш ДНК богатството ooooh!bouquet
Виж целия пост
# 9
Тайната на красивото тяло е ГЕН.
Аааа -Тинчето знае!
Има прекрасна фигура по която мъже въздишат, а жени искат!
Ген + начин на живот (защото можеш и да съсипеш ДНК богатството ooooh!bouquet

Ти също си в клуба на красивите тела. Не си за оплакване.
Вярно е, че е важен начина на живот, хранене, сън и т.н. Иначе можеш да съсипеш и най издръжливия ГЕН.

Виж целия пост
# 10
Ген + начин на живот (защото можеш и да съсипеш ДНК богатството ooooh!bouquet

Абсолютно! Няма как да си промениш гена кардинално, а само да помогнеш на красотата ти да се подчертае  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Да,ама тя не пита за ген-а като фактор,това е така и всички го знаем...
И аз мисля,4е здравословен режим + спорт при всяка възможност..+ движение /колкото пове4е,толкова по-добре../ и най важното ПОСТОЯНСТВО до края на живота ти..С годините тези неща търпят изменения,но важното е да не спираш,вси4ко това да стане нормалният ти на4ин на живот..тогава това няма да е диетата за 2 седмици...нито курса по тае бо или аеробика...а на4ин на живот..Както грижите за всяка 4аст на тялото ти,както ходиш да ти хванат връх4етата на косата,както мажеш тялото си след душ с разни мазилца,и както сутрин слагаш крем4е на лицето и си миеш зъбите..Много лесно и просто казано,но на практика е много трудно да си постоянен../поне за мен е така/Ако това можеш да направиш няма да има йо йо ефект,и няма да се затормозена с мисълта какво да обядваш,както ако си на някоя от диетите..Истината е,4е няма лесно...20 кила не се свалят за 1 месец../аз имам 15,та съм на същият хал../
Виж целия пост
# 12
излизайки от болницата, бях 10 +, сега ми остават 4 да сваля. не съм го направила, защото още кърмя по малко и избягвам да гладувам.
чудо няма, има ограничение в храненето и избягване на вредни храни. малко спорт, до колкото време и сили ти позволяват. и малко козметика-за мое учудване, има добри антицелулитни и отслабващи продукти. успех! Peace
Виж целия пост
# 13
Здравословно хранене (всеки знае кои са най-здравословните храни) + спорт + здрав сън + изключване на стреса и негативните мисли (по възможност) + воля + постоянство = УСПЕХ  Peace
Виж целия пост
# 14
Ох, напълно те разбирам, но и аз още търся решението на проблема! Успех!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия