невралгия на троичния нерв

  • 2 977
  • 4
Зъболекар ми засегна троичния нерв/ тригеминуса/ при поставяне на упойка. Вече три месеца съм с болки в зъбите и лицето. Отчаяна съм. Само за това мисля. Търся някой със същата съдба да сподели опит в лечението си / което знам, че е  почти невъзможно /.....
Виж целия пост
# 1
Вземи си Невралгин и Неуробекс.Все пак потърси и мнение на специалист.
Виж целия пост
# 2
Сега се сетих и за още нещо-подходящи физиотерапевтични процедури също ще помогнат.
Виж целия пост
# 3
Здравей!
Съжалявам за това, което те е сполетяло!
Баща ми е със същото заболяване повече от 10 г.  Приемал е  всевъзможни лекарства, дори и със зелена рецепта, но без всякакво облекчавене на болката. Правил е десетки физиотерапии, лъчетерапии, лазер - всичко, което сме чували. Беше стигнал почти до лудост от болката- търсихме варианти за операция в чужбина - Франция, Чехия. 
Добрата новина е, че в София от миналата година има апарат за такъв тип микрохирургия с изолиране на нерва. Баща ми миналата година се подложи на операция, която поради анатомични  причини /някаква аномалия на нерва/се оказа неуспешна и преди 2 седмици се наложи нова операция - този път с умъртвяване на нерва. От това страната стана безчувствена, но поне болката я няма.
Ето координатите  на клиниката:
Университетска болница "Св. Иван Рилски"
София 1431
бул "Акад. Иван Гешов" № 15
проф. Романски 02 /9523158
приемен  к-т 02 /8524932

За подробности съм насреща!  Hug
Виж целия пост
# 4
Не е лесно за лечение състоянието ти, но акупунктурата помага, донякъде и физиотерапията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия