емоционални промени през бременноста

  • 1 514
  • 40
здравейте, аз съм Бина.В средата на четвърти месец съм.Засега физически всичко е наред.Дай боже и за напред.Емоционално обаче се чувствам доста странно-непрекъснато ми се плаче без повод и причина, много съм чувствителна.Незнам какво става с мен.Кажете при вас как е?
Виж целия пост
# 1
хормони Peace
Виж целия пост
# 2
Като ме почна рязката смяна на настроенията към 3-я месец та до сега Crazy Хормони Peace
Виж целия пост
# 3
За щастие ми се размина това.
Виж целия пост
# 4
И на мен много ми се плачеше.Плачех си,де,особено на филми  Laughing.Хормони,нормално е.Аз се оправих 2 седмици след като родих.
Виж целия пост
# 5
Нормално е за цялата бременност, че и малко след това, докато се нормализират хормоналните нива Wink
Виж целия пост
# 6
Аз и до ден днешен не се оправих.Все още си поплаквам на филми или просто като ми се понатрупа Cry
Виж целия пост
# 7
Не се тревожи ,нормално е през бременността да има подобен изблик на емоции.
Това е от хормоните. Peace
Виж целия пост
# 8
Нормално е, от хормоните. Мен ме бяха нападнали първите 3 месеца Sunglasses
Виж целия пост
# 9
Абсолютно е нормално да си подтисната .Но нещата ще се стабилизират скоро.Наслаждавай се на бременноста и на различните настроения които ти предстои да имаш. Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Като цяло се чувствах щастлива и някак самодоволна от себе си. НО .... това беше съчетано с диаметрални емоции и рев. Всяка дума накриво ме нараняваше много и все едно идваше края на света и тн . Споко, ще ти мине 3-4 месеца след раждането.  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Хормони!
Да не се учудиш, ако утре те обхване някоя дива еуфория.
Виж целия пост
# 12
Хормони!
Да не се учудиш, ако утре те обхване някоя дива еуфория.
Peace Ту ми се реве и светът ми е черен, ту ходя на 5 см. от земята и съм най-щастливият човек, невъзутимо спокоен...  Crazy Вече почнах да свиквам. Мъжът ми по-трудно обаче  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Точно така хормоните са виновни.И аз се разплаквах с повод и без повод.
Виж целия пост
# 14
Бях просто ужасна, пла4ех за 6тяли и не6тяло, бях взела акъла на мъжът ми, но след като родих вси4ко си доиде на място и пак съм си съ6ата.Така 4е не се тревожи нормално е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия