Проблем с чурката?

  • 1 430
  • 6
Много съм притеснена,на сина ми му се събра вода на чурката.Стои като мехур от изгорено.Той е на 2г.и 3м. и още не му се е отворила кожичката.Дали е от това?Страхувам се ,че до сутринта може да набере още повече.Не реве като пишка ,а само като го натисна.
Виж целия пост
# 1
Ако си от София, в Пирогов има дежурни хирурзи и уролози. Заведи го щом се притесняваш.
Виж целия пост
# 2
Заведи го на уролог там ще я забелят ще поплаче но няма друг начин.На моя син почнахме да я забелваме още като се роди
Виж целия пост
# 3
Задържително на уролог или хирург в Пирогов.Много са добри,но трябва да я оправят.
Виж целия пост
# 4
Аз се изненадвам, че досега не сте му я забелвали...Но това е въпрос на личен избор. Нашата докторка още като беше на 6мес Калоян на консултация я гледа да види "до къде сме стигнали". Но и според мен трябва задължително на лекар. Възможно е това да е чисто и просто събрана урина.
Дано всичко е ОК,   bouquet
Виж целия пост
# 5
Моя съвет е да го заведеш на уролог или хирург в поликлиниката ви. В краен случай в Правителствена болница, но там не работят за прегледи с касата и трябва да си платиш 20 лв. Аз водих сина ми в Пирогов и преди изобщо да видят какъв е проблема така лошо го цепнаха че детето не иска да пишка 2 дни след това и пишока му беше тъмносин. Даже не ме питаха дали съм съгласна да му правят каквото и да било. А моя син всъщност изобщо нямаше кожичка за цепене и проблема беше съвсем друг.
Виж целия пост
# 6
Здравейте!И моето дете е този проблем ,не му се заголва достатъчно чурката.Доста съм притеснена защото лекарката ми каза че трябва да ми я цепят.Аз се чудя упойка не им ли слагат  ?И ако не защо?Някой знае ли добър детски уролог  в Бургас?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия