Силни болки около яйчниците

  • 2 810
  • 11
Здравейте, момичета!
Сега съм в 14 г.с. От известно време изпитвам остри болки в областта на яйчниците. В началото се успокоих с факта, че съвпадаха около дата на месечния ми цикъл преди. От вчера обаче съм сериозно обезпокоена, защото кихнах и болката беше толкова силна, че се разплаках. Случва ми се и друг път, например ако вдигна 1 папка в офиса. Ходих на ЖК, д-ра ми изписа Магнерот, а в инструкцията пише, че се дава при опасност от спонтанен аборт. Питах лекаря дали тези болки са нормални, но той измънка нещо. Другият проблем, който може би е свързан е, че губя тегло, а се храня адски много. Този Магнерот ми пречи и на приема на желязо и хемоглобина ми пада, а пия Малтофер, който винаги ми е помагал.....


Сигурно звуча объркано, но кажете ми тези болки нормални ли са?  Cry

Не ме интересува самата болка, мога да изтърпя и много повече, но ако трябва да взема някакви мерки, за да се предпазя от спонтанен аборт? Praynig
Виж целия пост
# 1
За болките трябва да ти каже лекар, не ние! Чудно ми е как още не си се консултирала Rolling Eyes
Стискам ти палци всичко да е наред! Praynig

P.S. Имала съм подобни болки през първите месеци от бременността си, но съвсем поносими. Никога не са били толкова силни, каквито ти ги описваш.
Виж целия пост
# 2
Не мисля, че толкова силни болки са нормални, въпреки, че през цялата си бременност аз също имах болки, но не така силни както ги описваш. Освен магнерот, аз взимах и но-шпа, папаверин, бусколизин. Понякога стигах до 6 хапчета на ден. Относно малтофера, трябва да го вземаш 2 часа преди или след магнерота, иначе няма ефект. А през бременността, аз също много отслабнах, накрая имах само един огромен корем (въпреки, че бях бременна с близнаци), така, че при всеки е различно. Потърси съвет и от друг доктор! УСПЕХ!
Виж целия пост
# 3
потърси мението и на друг лекар Peace
Виж целия пост
# 4
Толкова силни болки не са нормални. Да не е някакво въzпаление? Отиди на друг, по-zагрижен гинеколог!
Виж целия пост
# 5
Толкова силни болки не са нормални. Да не е някакво въzпаление? Отиди на друг, по-zагрижен гинеколог!
Peace
Виж целия пост
# 6
тичай при друг! не се бави! не мисля че е нормално да те боли толкова. Аз съм на твоите седмици, понякога ме боли, но лекарят ми каза, че е нормално ако болките са леки и за кратко. знам че възпаленията болят ниско долу  newsm78, намери друг лекар!
Виж целия пост
# 7
Толкова силни болки не са нормални. Да не е някакво въzпаление? Отиди на друг, по-zагрижен гинеколог!
Peace
Виж целия пост
# 8
През цялото време имам болки,още от самото начало,но никога не са били толкова силни като твоите.Марианна ти е обяснила много правилно за приема на лекарствата,така че действието на едното да не влияе на другото. Peace
И аз мисля,че трябва да се консултираш с друг гинеколог! Hug И не се притеснявай излишно,просто вземи адекватни мерки навреме!
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 9
Толкова силни болки не са нормални. Да не е някакво въzпаление? Отиди на друг, по-zагрижен гинеколог!
Peace
Peace
И да пишеш как си! Hug
Виж целия пост
# 10
В четвъртък съм на лекар, ще ви кажа какво ми е отговорил. Болките вече си станаха съвсем като ПМС.  Thinking
Виж целия пост
# 11
Ето ме и мен! Вчера ходих на консултации, мнението на лекаря е следното: Този период (13-15г.с.) е времето, в което матката слиза от малкия таз. Тъй като моята е и обърната това прави нещата по-болезнени.  #Crazy Препоръча ми но-шпа и повечко мързелуване докато отмине.
С бебчо всичко е наред. Погледахме го с таткото как спи и си тръгнахме. Вероятно и други майки с обърнати матки ще се изправят пред такива болки, не изпадайте в паника  Whistling
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия