Моля препоръчаите ми добър логопед в Бургас !

  • 13 973
  • 8
Дъщеря ми има логопедичен проблем. Моля дайте ми мнения / положетелни и отрицателни / за специалисти  в Бургас. Има ли родители от Бургас със такъв проблем за обмяна на опит и информация? Благодаря !
Виж целия пост
# 1
здравей, мои съседи имат момиченце с говорен проблем - всяка седмица по два пъти у тях идва логопед- много симпатична жена. Детето в рамките на два-три месеца напредна сериозно и казва Р /заекваше и изобщо не можеше да изговаря Р-то/ Ако искаш, мога да пискам координати още тази вечер. Аз съм в Славейкв, логопедката мисля че и тя е тук, но едва ли ще й е проблем поне да се срещнете за да прецени може ли да помогне .
Виж целия пост
# 2
Аз водех сина ми(заекваше от време на време) на логопед при Видева. Кабинета и е в клиника Бургас срещу хотел Космос. Ходихме два пъти седмично по 45 мин. и още на първия месец имахме подобрение. Наистина останах много доволна. Таксата за 1 месец е 70 лв.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви момичета ,вчера мъжа ми я заведе на консултация при Елена Петрова /на щат в ОУ А.Страшимиров /,много мила била и дъщеря ми я харесала. По неино мнение няма причини за притеснение / дъщеря ми говори много бебешки ,не може да каже елементарни думи/ ,но от 04 мес. веднъж седмично ще се занимава с нея, а от 09 м. може би по често. Още веднъж: БЛАГОДАРЯ !
Виж целия пост
# 4
радвам се за вас, успех!  Hug
Виж целия пост
# 5
а колко парички струва посещението.и аз искам да заведа дъщеря ми за консултация.тя говори много ,но някои дълги думи ги изговаря наполовина.
Виж целия пост
# 6
Препоръчвам   логопед  Янка Матева Център Май    до  кръчмата   сТАРИЯ капитан
Виж целия пост
# 7
Препоръчаха ми и д-р Конова. Някой има ли отзиви за нея?
Виж целия пост
# 8
Логопед Конова н сьм  я  чувала   явно не е от популярните  иначе    по добрите са   Йорданка Нягулова, Дафинка Видева ,Кортезова, и разбира се   Янка Матева  bouquet
   


пс;логопедите не са   доктори   Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия