Помощ стрии?

  • 10 541
  • 31
Момичета, появиха ли ви се стрии в следствие на бременноста?
На мен ми се появиха стрии въпреки усилията.
Мазах се с куп кремове против стрии от 35лв. до 5лв. и нищо не помогна. Има ли начин да се утърва от тях сега????
Пробвах и с КОНТРАКТУБЕКС-след появата на стрии, но и това не помага. Вие, знаете ли начин да се утърва от тях?
Виж целия пост
# 1
Цитат на: Tinka79
Момичета, появиха ли ви се стрии в следствие на бременноста?
На мен ми се появиха стрии въпреки усилията.
Мазах се с куп кремове против стрии от 35лв. до 5лв. и нищо не помогна. Има ли начин да се утърва от тях сега????
Пробвах и с КОНТРАКТУБЕКС-след появата на стрии, но и това не помага. Вие, знаете ли начин да се утърва от тях?

Не искам да те отчайвам, но.....за съжаление няма чудотворно кремче, което да премахне вече появили се. Виж в другия форум "Красива мама" колко пъти е обсъждано само.... Cry
Виж целия пост
# 2
Ти бременна ли си или роди вече?
Цената на мазилото няма нищо общо с ефикасността му, казвам го от опит. Първия път се мазах с мазила скъпи, нямах стрии, никакви. Сега се мажа с "Дева"-все още (да чукна на дърво) нямам стрии.
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Туфи
Т Сега се мажа с "Дева"-все още (да чукна на дърво) нямам стрии.


Подкрепям за "Дева" - и аз досега нямам по корема поне.По бедрата старите се опънаха и показаха в цялото си великолепие Twisted Evil
и съм една гледка.....не е за гледане.
Виж целия пост
# 4
Аз съм много доволна от Дева-та . При мен се появяват не като ми се надува корема, а като спада  Thinking  .... въпрос на кожа  Blush
Виж целия пост
# 5
Родих преди 24 дена. Но ми се появиха по време на бременноста. Ползвах и ДЕВА
Виж целия пост
# 6
Според мен появят ли се,няма отърване от тях Sad
Виж целия пост
# 7
Цитат на: biliana333
Според мен появят ли се,няма отърване от тях Sad


така е.
Аз ползвах и Дева и Икаров,появиха ми се стрий,но очакванията ми бяха да се появат много повече.Мисля си,че спасих положението поне с 20%.Не казвам обаче категорично,че е от мазането.Инче и аз съм податлива на стрий.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: janaj
При мен се появяват не като ми се надува корема, а като спада  Thinking  .... въпрос на кожа  Blush

Според мен те тогава си се появяват
Виж целия пост
# 9
На мен ми се появиха само на гърдите, а на корема и бедрата нямам нищо. Но гърдите са ми ужасни, още са сини стриите и изглеждат ужасно. Може би като побелеят ще изглежда друго яче.
Виж целия пост
# 10
И на мен ми се появиха на гърдите. И то след като родих.  Sad За съжаление няма махане. Но нали надеждата крепи човека може в бъдеще да измислят някое кремче Grinning
Виж целия пост
# 11
Aз се мажех с бадемово олио като бях бременна. Интересното беШе, 4е като видех стрия я намазвах и до 3 мин. се зали4аваШе. След райдането изобЩо не ми станаха сини. До сега не бях виждала подобно неЩо. Сега нямам много по корема, но продължавам да се мажа с това олио и ми се струва 4е се подобряват белезите.
Можете да опитате, дано да помогне.
Виж целия пост
# 12
Привет,

аз ти препоръчвам горещо Galenic Elancyl. Има 2 варианта-за превантивни мерки и за вече появили се стрии. Вярно към 27-30 лв. е, но 1 тубичка ми стига за 3-4 месеца. Аз доста се опасявах от стриите, защото майка ми е цялата "нацепена" след раждането и мислех, че и с мен ще е така. Да чукна на дърво, вече съм на финала, но успях да се справя и нямам нито една стрия. Живот и здраве смятам и след като родя да се мажа 1 месец превантивно, защото съм чувала парадокси, че някои получават стрии след раждането.

Успех!
Виж целия пост
# 13
Аз съм бременна в осмия месец и по принцип съм податлива на образуването на стрии. Имам много по гърдите и по-малко по ханша и корема. В началото се мажех от дъжд на вятър, но като ми казаха, че след като побелеят и не се третират вече няма отърване се постреснах. Сега съм много старателна (мажа се поне веднъж на ден) с крема на Avent и олиото на Икаров и съм много доволна - започнаха да изчезват, а се мажа така упорито от 1, не повече от две седмици.
Успех и на вас!
Виж целия пост
# 14
чела съм на много места, че появили се стрии не изчезват Sad . Някои мои познати се мажеха с какво ли не и пак се появиха. Май е до структура на кожата. Но ако Galenic Elancyl наистина ги премахва ще е супер. Който го ползва, нека се похвали с резултатите, за да знаем и ние.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия