Премахване на бемка с "електронож"

  • 1 669
  • 4
Здравейте! Четох тук различни теми за бемките. Имам, не знам точно как да я нарека бемка или брадавица, във всеки случай много е голяма- в главата, пречи като се реша.Не ме боли, но мисля, че постепенно расте. Попитах кожен лекар може ли да се премахне, каза "да" с местна упойка и нещо като лазерен/електронож- така го разбрах аз. Не оставяло рани. А не ми каза нищо за предварителни изследвания. Ако някой от вас има опит с такова отстраняване на бемка, моля да пише: болезнено ли е, рани, белези остават ли- примерно ако става въпрос и за по- видимо място? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
На сина му преди 2г. му махаха нещо като бемка с такъв електронож.Той се роди с нещо като бемка точно отпред до ухото.Цялата манипулация трая няколко минути.Упойката и тя беше за толкова.Мъжа ми беше с него в операционната и каза,че  дори не е разбрал.Нямаше кръв и т.н.Мазах известно време с Контратубекс,за да няма белег. Peace
Виж целия пост
# 2
На сина му преди 2г. му махаха нещо като бемка с такъв електронож.Той се роди с нещо като бемка точно отпред до ухото.Цялата манипулация трая няколко минути.Упойката и тя беше за толкова.Мъжа ми беше с него в операционната и каза,че  дори не е разбрал.Нямаше кръв и т.н.Мазах известно време с Контратубекс,за да няма белег. Peace
И на мен ми махнаха бемка от гърба по същия начин.
За няколко минути и край, нямах вече бемка, нито тече кръв, нито ме боля, нищо. После и аз мазах около месец с Контратубекс.
Изследваха бемката, след като я премахнаха.
Виж целия пост
# 3
Моля ви, бъдете много внимателни с тези бенки  Peace
Виж целия пост
# 4
В болница Токуда (японската) всеки петък има безплатна профилактика на рак на кожата и преглеждат всякакви видове бенки. Съветвам те да отидеш там да те види специалист и да каже може ли да се махне. Аз ходих на преглед. Не се плаща дори потребителска такса, видя ме лекарката и каза че моята бенка може да се махне. Безболезнено било, струвало 60 лв като това включвало махането 30 лв и 30 лв изследване след това дали е доброкачествена.  Не попитах дали мога с направление да отида да я махнат защото не знам личната дали ще ми даде такова направление. Но по принцип работят с касата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия