Как върви захранването - част 14

  • 9 640
  • 289
Хайде сега на чисто в новата теми4ка Hug
А ето и останалите части:
Част 1
Част 2
Част 3
Част 4
Част 5
Част 6
Част 7
Част 8
Част 9
Част 10
Част 11
част 12
част 13
Виж целия пост
# 1
Здравейте,

Мерси за отделеното време на авторката на новата темичка! Simple Smile

Марулка, споделяш как си въвела кашите- искам да те питам кога / на колко месеца/ даде млечна каша? Аз нещо се обърках с тези млечни каши - полезно ли е да се дават или не...? Моя Алекс е на АМ и му давах вече на милупа млечната бананова - многа я хареса и изяде 200 гр., след това четох че било вредно да се дава на бебето до навършването му на 1 година друго мляко освен това което приема....незнам вече
Виж целия пост
# 2
teletabis2, доколкото знам млечните каши на Милупа са с АМ Аптамил. Ако даваш Аптамил е все едно дали ще давам безмлечна и да добавяш Аптамил или да даваш млечна. Но да речем, Слънчо са с обикновено сухо мляко и не смятам, че трябва да се дават в началото.
Виж целия пост
# 3
  Запис  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Записвам се и аз за темата  Peace

Днес дадох карфиол с картоф и Пламена направо си го изплю  Sick Като го опитах и аз се отвратих. Освен всичко си беше доста гъстичко и едва го разбърках  Thinking
Виж целия пост
# 5
Записвам се.
teletabis2 млечна каша дадох на 6 месеца и половина. Слънчо не съм давала и не смятам да дам.
Виж целия пост
# 6
Нарина, аз пък давам карфиол с картоф с добавено малко АМ и тиква и Яна си го харесва.
Броколите с ориз също така ги давам и ги яде. Понякога добавям и морков и пащърнак защото имам замразени на кубчета. Важното за Яна е да не са много гъсти пюретата и картофът да не се усеща много и си ги яде  Laughing.
Виж целия пост
# 7
Аз днес дадох авокадо за първи път. Май можеше доста по-рано да го въведа  newsm78 Давах го направо на парченца и бебо много го хареса.
Виж целия пост
# 8
Здравейте, момичета. НЕ съм се разписвала скоро тъй като при нас няма нищо ново  в храните.ПОдозират АБКМ и стопирахме вси4ко ново. Rolling EyesБеше ред на попарта- добре 4е не избързах ooooh!.Сега Дари пие ХА АМ( което е гадно на вкус Sick и му слагам бисквитки).
Виж целия пост
# 9
  Хайде и ние да се запишем в новата темичка !  Hug

И аз си мислех за авокадото ,но незнам дали не ни е рано още и най вече незнам как се дава, сурово или на пюре!
Всъщност май не съм виждала авокадо на пюре  newsm78
Velmar  много неприятно .
Иначе ние въведохме преди седмица глутена и се прие добре слава богу  Praynig
Тия дни мисля да дам месно пюре, ми май е това ,друго ново няма при нас.
Виж целия пост
# 10
  Ей , забравих да попитам  Mr. Green, мога ли вечер в млякото да и слатам бисквитки или бисквитена каша , за да я засища повече,защото се буди гладна след 3 часа. И какви бисквитки да и взема?И всъщност дали ще има ефект това с бисквитките? newsm78
Виж целия пост
# 11
Записвам се и аз за темата! Laughing
Моя юнак е вече на 9 месеца и последните дни не иска никакви пюрета:((( Основно на кърма е и друго не иска. Ама като ги опитам тия пюрета готовите на Hipp и аз не бих ги яла. Нямам никакво време ама взех да се замислям дали аз да не почна да му приготвям...
Виж целия пост
# 12
Здравейте мами
Синът ми е на 5 месеца, почти 9 кг. Педиатърката препоръча да започна захранване със зеленчукови пюрета. Аз мислех да започна с оризова каша. Въпросът ми е наистина ли при това тегло е по-добре да отложа кашата? Мисля да захраня след около месец.
Благодаря предварително  Hug
Виж целия пост
# 13
Според мен наистина е по-разумно във вашия слу4ай да запо4нете със зелен4уците. МОята дъщеря е на 7 месеца и сега е по4ти 9 кг, а се води от едри4ките Thinking
D3s , не е толкова сложно приготвянето на домашни пюрета Peace.Аз ги правя сутрин докато си пия кафето- не ми отнема време и усилия( а по принцип съм скарана с кухнята)
Виж целия пост
# 14
Здравейте, майчета!
Да ви питам прочетох някъде,че била полезна каша от  просо. Питах в магазина подобна нямало.Тези, които са въвеждали просо- сами ли си я правихте или продавачките не са добре информирани?благодаря за отговорите!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия