D-R DIAVOLOV

  • 2 074
  • 7
MOLIA KAJETE RODILITE SEKZIO PRI NEGO..?/Kolko vzima i koga se pravi ugovorkata s nego...chuvam che e mnogo dobar pri slojni sluchai.Ima li niakoi rodili po speshnost sekzio   koordinati?
Виж целия пост
# 1
Записвам се за темата.
Виж целия пост
# 2
Дяволов изражда сестра ми. Тя роди нормално с епидурална. Каза, че е бил спокоен и симпатичен. Има добри впечатления от него като човек. А освен това е един от най-добрите и опитни - мнението е на негови колеги. Един ден съм решила и аз при него.  Grinning
Виж целия пост
# 3
Дяволов изражда сестра ми. Тя роди нормално с епидурална. Каза, че е бил спокоен и симпатичен. Има добри впечатления от него като човек. А освен това е един от най-добрите и опитни - мнението е на негови колеги. Един ден съм решила и аз при него.  Grinning
Грушенка, моля те дай повече информация за д-р Дяволов! Simple Smile Необходимо лие предварително записване, какви са цените и т.н.
Виж целия пост
# 4
Преди 14 години родих при него близнаци, просто съм потресена..
НО ПЪК сега казват, че е супер специалист..Колежка роди при него - секцио и е много доволна!
Виж целия пост
# 5
Мимоза, сестра ми е доволна. Има добри впечатления от контакта си с него. Имаха уговорка само за раждането. Иначе бремеността си следи в ЖК на МД. Каза, че е бил внимателен и спокоен. Най-важното е, че е добър в работата си, което е най-важно. Успех!
Виж целия пост
# 6
Чела съм много хубави отзиви за него за секцио. Щях да се насоча към него, но се наложи по спешност да постъпя в болница за задържане - от там ме пое друг лекар и така се разминах с д-р Дяволов.
Виж целия пост
# 7
Здравейте! Появи ли се тема за д-р Дяволов, немога да не се запиша Wink  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8520.60  За мен това е перфектния лекар newsm10 Преди 8 седмици при него роди и снаха ми и тя е с отлични впечатления. Извикали са го в 4ч и е дошъл за 10мин. Много е отговорен и най-важното отличен специалист  newsm20
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия