отзиви за детска градина "Пламъче"

  • 872
  • 5
Здравейте,

дали имате впечатления от детска градина "Пламъче" в Борово, ул. Дебър!? Обмислям да запиша детето си на детска ясла и ми се иска да намеря детско заведение с по-малки групи и добро отношение  Wink

Може ли някой да препоръча детско заведение в района на Стрелбище, Бели брези, Красно село, Борово или Емил Марков, дори и частно.
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
И аз в този район търся ясла,но от Пламъче не останах с добри впечатления...3 пъти чух 3 различни такси и не ми се вижда нормално.То ходи ли до там?Какво впечатление имаш?
Виж целия пост
# 2
Синът ми беше там... ние сме били от м. април 2006г. до септември 2006 г... и на мен детската ми хареса. Бяха много мили лелките, хубави играчки,езици учеха, и най важното има простор да играят.... Единственото което не ми хареса е,че ако са болни пак си плащаш пълната такса...идвал не идвал 330 лв.
Виж целия пост
# 3
Нямам против за таксата,ок.Ама да ми кажат реална сума,а не всеки път да е различно.1-вия път ми казаха 290,после 380,а 15 мин след това моя приятелка се обади и й казаха 395  Shocked ако отида на място може вече и 500 да стане.
Не мога да си представя,че такива некоректни хора са добри възпитатели...
Виж целия пост
# 4
Нямам против за таксата,ок.Ама да ми кажат реална сума,а не всеки път да е различно.1-вия път ми казаха 290,после 380,а 15 мин след това моя приятелка се обади и й казаха 395  Shocked ако отида на място може вече и 500 да стане.
Не мога да си представя,че такива некоректни хора са добри възпитатели...

Еми не знам според мен си отиди в яслата и си говори директно... съсъ сигурност знам,че от 28.03.2006 г. до 28.08.2006 г. таксата винаги е била 330лв. за друга не знам... тази такса е без транспорт... 390 може да е с транспорт...отиди и питай...
Виж целия пост
# 5
Вчера бях в "Пламъче".Последно ми обявиха 390лв такса без транспорт.
Не съм очарована от базата.В едно и също помещение децата учат,играят и де хранят.Не видях масички и столчета.
Дворчето е хубаво,слънчево,има съоръжения за игра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия