забременяване след клостилбегит

  • 2 658
  • 7
има ли мами, които са забременяли след непосредствена употреба на хормонални хабчета и клостилбегит- за стимулиране на овулацията.има ли риск за бебето и допълнителни изследвания правят ли се
Виж целия пост
# 1
Аз съм забременяла с Клостилбегит.

Не знам децата ми да са повлияни от това...... допълнителни изследвания на децата ми не са правени....
Виж целия пост
# 2
Моя приятелка забременя,докато го взимаше,така че не се притеснявай
Виж целия пост
# 3
Не се тревожи нали все пак пиенето на клостилбегит цели забременяване! Няма никакав проблем, но ако имаш съмнения сподели с лекаря си.
Виж целия пост
# 4
Аз забременях 3 месеце след спирането на клостилбегит. Не съм си правила изследвания
Виж целия пост
# 5
Аз също забременях, след като пих Клостилбегит, родих на 25 януари, да чукна на дърво, всичко е наред  Grinning
Виж целия пост
# 6
Първата ми бременност беше с помощта на Клостилбегит, но за съжаление беше неуспешна... Плодът спря да се развива и се наложи аборт.
Виж целия пост
# 7
Аз забременях на втория месец от приемането на клостил...За сега нямам никакви проблме - надявам се да е така и до края Simple SmileМисля, че няма повод за притеснение и тревоги, защото клостила се пие както вече са писали точно с цел подпомагане на забременяването Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия