Бързо ядене и повръщане?

  • 452
  • 2
Мили мами,ние сме на три месеца и упорито  продължавам да кърмя бебето си.Проблема този път ни е,че малката много бързо изсуква гърдата,може би за време около 5-8 мин.След което почва един рев и не след дълго започва да връща.Връщаното е пресечено с лигички/извинявам се ако някой се гнуси/ След един час иска още да суче.Опитах се да и предлагам и другата гърда веднага след като изцока първата,но тя въобще не я иска.Опитах и с пауза,като я дръпвах леко за да се уригне междувременно,но така въобще не искаше да продължава да суче.
Незнам на какво се дължи това,ако някой може да помогне приемам всякакви съвети.

Виж целия пост
# 1
Мила, не знам дали съм права, но ми се струва, че ти всичко си правиш ок!!!Габриела повръщаше точно така. Аз също се бях притеснила и като казах на доктора той ни изписа едно хомеопатично лекарство, което се разтваря във водата. Малката обаче вода не пие и затова просто не сме го вземали. Оправи си се сама като стана на 4.5 месеца. Изобщо си мисля, че това е нещо напълно нормално. Приготви се да переш доста оповръщани дрешки и да бършеш  Joy! И хич не се притеснявай! Ще го израсте тоя период и ще отмине повръщането. /а после пък ще слагаш лигавници, щото ще се лигави заради зъбките hahaha/ Успех Hug
Виж целия пост
# 2
И при нас беше така. Сучеше често, на 1-2-3 часа, когато й скимне, а между кърменията връщаше точно пресечено мляко с лигички. Вече е голяма бебатата ти, та затова може да изсуче всичко за отрицателно време. И както ти е казала didiana, приготви се да переш и бършеш  Simple Smile Само период си е, не се плаши. Лигавниците помагат донякъде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия