има ли и други

  • 1 582
  • 29
 newsm78 В 30 г.с. съм имам болки долу в дясно дори не мога да ходя.Лекарят каза че бременността е напреднала и това е нормално даже щяло да става и по лошо.Аргументира се че "бременност" означава бреме или трудност.Детето расте и му става тясно....Има ли някой който е бил в това положение?/Досега през време на бременноста съм имала болки но за 5-10 минути са отшумявали,а сега е вече почти цял ден/
Виж целия пост
# 1
Що не вземеш да отидеш на консултация при друг гинеколог? Аз такива болки съм нямала до сега. Наистина може да е нещо нормално, но за твое успокоение отиди при друг гинеколог да те види.
Виж целия пост
# 2
Направо бягай някъде другаде да те прегледат.Аз за цялата си бременност не съм имала никакви болки.Може и да е нормално,но може и да има нещо нередно newsm78
Виж целия пост
# 3
Според мен е съвсем нормално, бебето вече е голямо, натежало е и е твърде вероятно да ти притиска някой нерв. Аз също съм имала такива болки , които, слава Богу се дължаха точно на това. Всеки път, когато търсех лекарска консултация, отговорът беше: "Момиче, та ти си бременна, нормално е".  Wink
За твое успокоение- консултирай се и с друг доктор  Hug
Виж целия пост
# 4
Моят съвет е да отидеш и на друг лекар.
Виж целия пост
# 5
Направо бягай някъде другаде да те прегледат.Аз за цялата си бременност не съм имала никакви болки.Може и да е нормално,но може и да има нещо нередно newsm78


 Peace. Не е нормално според мен да те боли. Аз не съм имала такива проблеми. НО при всеки различно протича.
Виж целия пост
# 6
Аз имах, ама не по цял ден, а от време на време и то в един определен период към 7 месец.
Виж целия пост
# 7









и аз съм на мнение да отидеш при друг доктор за всеки случай,не се притеснявай при всеки е различно





Виж целия пост
# 8
При първата ми бременност имах силни болки. Не разбрах твоите къде са точно, но мен ме болеше отдолу и към крака. (Ама как го обясних  Simple Smile, дано разбра). лекарят каза, че бебето е притиснало нерв и затова ме боли. Това беше някъде 8 месец и почти до края ме болеше, не с еднаква сила, но определено си беше прискане на нерв.
За всеки случай се консултирай и с друг лекар, но може и нищо да няма наистина!
леко бременеене!
Виж целия пост
# 9
Здравей,
и аз имах такива болки едвам ходех защото бебето притискаше костта-ту отшумяваха ту пак се появяваха. Не искам да те плаша, но така ще е до края  Rolling Eyes Важното е бебо да е добре!
Успех и леко добременяване  bouquet
Виж целия пост
# 10
Аз също имах такива болки почти до края на бремеността. Все едно ме боли самата кост долу ниско. Нормално е според мен, защото бебето расте, притиска , тръгва на долу да си проправя път, таза се разширява, всичко в тялото ти се променя и се подготвя за предзстоящото събитие, така че ........... спокойно. можеш да се консултираш с лекар все пак, но смятам, че няма нищо притеснително. Всяка бременност, както знаеш протича различно - един го боли, друг не разбира, как са минали 9 месеца и така.
На мен ми изписа накрая свещички Профенид за болките, защото наистина бяха силни, не че не можех да ги търпя, но така прецени гинеколожката ми.
Виж целия пост
# 11
Първо се успокой и наистина не е зле да вземеш още едно мнение по въпроса.
Всичко ще е наред!  bouquet
Виж целия пост
# 12
И мен от снощи ме боли долу вдясно, а до сега нищо не ме беше боляло. И вляво долу ме наболяваше, но по-малко.
Мисля, че бебето ми притиска нещо. Няма да се паникъосвам. В неделя съм на лекар, ще питам...

Ако много те боли, не мисля, че трябва да търпиш стоически... Дано при теб да спре скоро някак си.   bouquet

Виж целия пост
# 13
Не съм имала подобни проблеми newsm78 Най-добре потърси и второ лекарско мнение Peace
Виж целия пост
# 14
Аз имах подобна болка. Ужас беше. Можех да се кача по стълбите, но за слизане и дума не можеше да става. Особено към края много ме болеше. Като се заседявах дълго време после докато стана свитки ми излизаха. И на мен ми казаха, че е нормално, защото бебето притискало някакъв нерв. И наистина, още с раждането всичко премина и повече не съм имала проблем. Спокойно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия