Какво мислите за спиралата на MF Lash Lift...?

  • 622
  • 10

Аз си купих кафява, така малко импулсивно и се питам дали няма да съжелявам? newsm78
Виж целия пост
# 1
Абе, за 12 лв поне няма да те е яд Mr. Green Сега сериозно- една приятелка си я купи и е доволна. Аз пък си взех Masterpiece- и тя  е много хубава.
Виж целия пост
# 2
Аз съм доволна от ЛашЛифт-а. Чудеса не прави, но аз не съм и очаквала такива... съвсем прилична спирала.
Виж целия пост
# 3
И аз чух че са на промоция в момента и се чудя коя да иизбера. Дайте съвет.
Виж целия пост
# 4
И аз чух че са на промоция в момента и се чудя коя да иизбера. Дайте съвет.
Купуваш най-скъпите две по 12 лв и с реализираната икономия от 12 лв си купуваш и третата Mr. Green
Сметкаджийството подсказва да вземеш Гейшата, която иначе е 18,50...но зависи какво харесваш. Тя е и най-малък грамаж - 4,5 мл, докато другите са по 7-8 мл. Виж им четките на място - МФ има хубави спирали.
Виж целия пост
# 5
Бравос, бре, Бу! Аз преди няколко дни се набутах с една на МАнхатън, та сега се задоволих само с Гейшата. ИЗбрах нея, щото ми хареса четката, а и прочетох, че е подходяща за чувствителни очи. Е, тя е и най- скъпата, все пак Mr. Green
martisun, май нямаш много време да се чудиш- примоцията е до края на месеца, мисля Wink
Виж целия пост
# 6
Моите MF - Masterpiece и 2000 калории много бързо се сгъситха и станаха неприятни за нанасяне - залепват ми миглите понякога.
Някой има ли подобен проблем?
Виж целия пост
# 7
Аз лично от Лаш Лифт-а съм мн. доволна. Вече трета сменям. Днес пак си купих.

Междувременно искам да изкажа възмущението си, че в Пловдив не във всички магазини спиралите на МФ са на промоция. #Cussing out
Виж целия пост
# 8
И аз съм доволна от Лаш Лифт-а.Grinning Не става за наплъстяване на миглите, но аз и не търся това. На мен ми придава достатъчен обем, който изглежда естествено. Това, което по принцип харесвам в спиралите на Макс Фактор е, че не са течни, а напротив. Много харесвам и More Lashes, а за тази на гейшата много се двоумя, защото ми се струва, че само ще разресва...Придава ли някакъв обем или?
Виж целия пост
# 9
И аз чух че са на промоция в момента и се чудя коя да иизбера. Дайте съвет.
2000 kaлории. Peace
Виж целия пост
# 10
Много съм доволна от MF - Masterpiece. Трета изяждам в момента и май пак такава ще си купя. Л`Ореал-ските ми забежки са крайно неуспешни.

мммм ... да не се заяждам ама "съжАлявам" и "наплАстяване" се пише МАЙ!
като жАл, плАст и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия