Palette deluxe безамонячна боя ли е?

  • 3 096
  • 11
Продавача я препоръча като безамонячна,но аз прочетох,че в състава й има ammonium sulfate.Дали се счита за безамонячна,защото има малко амоняк(ако това е съединение с амоняк newsm78),или в безамонячните не трябва въобще да има амоняк?Безкрайно благодаря за отговорите,защото съм в абсолютно невежество по въпроса  bouquet
Виж целия пост
# 1
Излъгала те е ,или и самата тя не е знаела(което е недопустимо за продава4ка в козмети4ен магазин).Баш амоня4на боя си е,при това доста силна.
Виж целия пост
# 2
амонячна е, ама да ти кажа, на мен Лореал Кастинг ми прави по-зле косата от амонячните бои!!!
 направо ми я изтощава!
Виж целия пост
# 3
Разбира се, че НЕ Е безамонячна.
Работила съм в парфюмерия,така че съм 100% сигурна. Peace
Виж целия пост
# 4
Аз пък съм с Лореал Кастинг от 2000 година.

Безкрайно съм доволна, и не смятам да я заменям с амонячна.

Впрочем друга безамонячна мисля, че няма на нашия пазар.

Рилкен пуснаха по едно време, но цвета който ми правеше, се различаваше силно от този, обозначен на кутията.
Виж целия пост
# 5
Амонячна е.
Не се сещам за друга безамонячна, освен L'Oreal Casting.
Виж целия пост
# 6
Има и други безамонячни - на Guarnier и на Wella, а може би и на други марки бои, за които сега не се сещам. Peace
Виж целия пост
# 7
 И Виталити имат безамонячна. Пробвай ако искаш с професионални бои. Може да си избереш оксиданта. Ако си вземеш от най- слабия, увреждането е минимално. Но така поне имаш по- голям избор на цветове. Безамонячните са само тъмни.
 Сполучлив избор на боя!
Виж целия пост
# 8
Замених я за Лореал кастинг.Наистина имаше само тъмни цветове,но моята коса е почти черна,ползвам боя заради белите косми.Благодаря на всички за отделеното време  bouquet
Виж целия пост
# 9
Колко време издържа цвета на косата върху белите косми с Лореал Кастинг?
На моите бели косми повечето бои не хващат  Confused остават си бели, а сега се чудя с какво да се боядисам по-щадящо.
Виж целия пост
# 10
 Акп сте с черни коси направо ви се чудя защо се боядисвате. Моите приятелки всички се къносват. Косите им са страхотни! Толкова са лъскави и здрави. Даже и маски не ви трябват!
Виж целия пост
# 11
От къната става хубаво сигурно, ама много тече черно след изкъпване.  Confused И от боята тече, ама от къната май повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия