нослето ни хърка непрекъснато

  • 1 038
  • 17
Здравейте,мами!
Имали ли сте проблем с хъркането на нослето?Нашето вечно сякаш е запушено и бебо е все сърдит,не може да спинка и да се храни добре.Знаете ли някакъв лек.Педито ни изписва капки Коларгол и физиологичен разтвор,но не помагат особенно, а тя казва,че докато почне да ходи все ще е така.
Виж целия пост
# 1
Незнам какво е имала предвид педито ви?
Каква връзка има носът с прохождането?!
Най-вероятно има задна хрема и тези неща,които ви е изписала трябва да помогнат според мен.
А възможно ли е да е по-сух въздуха в стаята,в която стоите?
Виж целия пост
# 2
може и да е сух,не знам.Не топлим с нищо,освен със слънчице и в стаята Т се качва до 23-24 градуса.
Виж целия пост
# 3

Каква връзка има носът с прохождането?!

Връзката с прохождането е,че когато детето е право всичко слиза надолу и като го пече слънцето не знам какво ставаше-така на мен ми обясниха за зап.нос на дъщеря ми.Коларгола няма да помогне.
Виж целия пост
# 4
Връзката с прохождането е,че когато детето е право всичко слиза надолу и като го пече слънцето не знам какво ставаше-така на мен ми обясниха за зап.нос на дъщеря ми.Коларгола няма да помогне.
[/quote]
А оправи ли се преди да проходи?
Виж целия пост
# 5

Каква връзка има носът с прохождането?!

Връзката с прохождането е,че когато детето е право всичко слиза надолу

Сиска,не ми казвай,че вярваш на подобни неща?!?
Ти като имаш хрема и стоиш права,и тя слиза надолу,така ли? Wink
Виж целия пост
# 6
Ами,да ти кажа вярвам,че като я пече слънцето носа и не хърка  Peace
Виж целия пост
# 7
На6ият е така от както се е родила Анна и по4ти няма никаква промяна. Всеки месец нова банка физиологи4ен разтвор, но сополи по4ти никакви навън.
Виж целия пост
# 8
и ние имаме накаква постоянна хрема, която се появи с навършването на 1 месец.... пробвахме какво ли не - Коларгол, Стеримар и  още, и още..., но ефекта- нулев...
С тази разлика, че си диша нормално и спокойно, хапва и си спинка , но нослето й постоянно "свири'
Виж целия пост
# 9
И при нас беше така.Единственото,което съм му капала е физиологичен разтвор,но действието му беше за кратко.С течение на времето всичко утихна,може би от самосебе си
Виж целия пост
# 10
И моята дъщеря беше така и се оказа, че има стафилококова инфекция, предписаха ни Бактробан и й  мина, но при всички положбения е по добре да пуснеш секрет за изследване, защото може и наистина да си е заден ринит.
Виж целия пост
# 11
но при всички положбения е по добре да пуснеш секрет за изследване, защото може и наистина да си е заден ринит.
пробвай да повгигаш матрака, за да може главата да е по - нагоре Peace
Виж целия пост
# 12
Ами,да ти кажа вярвам,че като я пече слънцето носа и не хърка  Peace

ОК за това,но за стоенето прав малко не ми се връзва Thinking  Wink
Виж целия пост
# 13
Здравейте,мами!
Имали ли сте проблем с хъркането на нослето?Нашето вечно сякаш е запушено и бебо е все сърдит,не може да спинка и да се храни добре.Знаете ли някакъв лек.Педито ни изписва капки Коларгол и физиологичен разтвор,но не помагат особенно, а тя казва,че докато почне да ходи все ще е така.
Направете изследванена секрет, да не би да има коки.
Виж целия пост
# 14
Здравейте,мами!
Имали ли сте проблем с хъркането на нослето?Нашето вечно сякаш е запушено и бебо е все сърдит,не може да спинка и да се храни добре.Знаете ли някакъв лек.Педито ни изписва капки Коларгол и физиологичен разтвор,но не помагат особенно, а тя казва,че докато почне да ходи все ще е така.
Направете изследванена секрет, да не би да има коки.
Това е и моето мнение. На сина ми му откриха стафилококи, мацотих го с какво ли не и нищо не помага. Ефекта от Бактробан-а /паста за мазане/ е временен. Диша милото като Дарт Вейъдър.
Педиатъра ми каза, че няма как да се оправи медикаментозно и с времето ще отшуми
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия