Stokke в България

  • 15 757
  • 31
През май месец Stokke вече ще има официално представителство и в България.Не знам коq фирма ще ги представлява, но така пише в страницата им.
Когато бях последния път в Малечко собственика ми каза, че се чудя дали да ги внася след като бил разговарял с техни представители на изложението за детски стоки, но дали ще са те...
Виж целия пост
# 1
Браво! Peace
Виж целия пост
# 2
Браво! Сепиха се, че и ние сме в Европа все пак  Grinning
Дано и други фирми да се ориентират и да си подобрят асортимента. Мен специално много ме е яд, че не се внася Джейн Номад. Много ми харесва  Peace
Виж целия пост
# 3
Когато бях последния път в Малечко собственика ми каза, че се чудя дали да ги внася след като бил разговарял с техни представители на изложението за детски стоки, но дали ще са те...
Те и с мен разговаряха! Simple Smile Даже ми бяха пратили предварителен договор с цени и всичките им артикули да го разгледам и ако условията ми харесат да започнем някакво сътрудничество. Последно преди около 4 седмици  писаха на имейла, че ще идват в края на март в София и биха искали да се срещнем, ако все още дистрибуцията на стоките им представлява интерес за мен. Аз така и не се свързах повече с тях. Това, което мен ме отказа е, че няма да има вносител единен за България, а всеки който иска да продава ще може да го прави. Но иначе супер е, че най-накрая се сетиха за нас. В началото ние ги търсихме, сега започнаха те нас.  Laughing
Виж целия пост
# 4
Мисля, че може да са Неделчеви, но не съм сигурна, просто така ми се струва

защото става дума за холандски колички
Виж целия пост
# 5
На мен ми писаха, че имат срещи с много търговци на детски стоки в БГ в края на март в София. Всички, които смятат, че ще могат да изпълнят стандартите им могат да продават техни продукти. Така, че нищо чудно да сключат договори за дистрибуция с повече от едно представителство. Поне аз така мисля. Категорично отказват да сключат договор за ексклузивитет в БГ!
Виж целия пост
# 6
дайте линк да ги погледнем тези колички Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Stokke не продават само детски колички! Имат много интересна продуктова гама за бебета: кошари, столчета за хранене, спални комплекти (бельо). В интерес на истината най-продавания им продукт на европейския пазар е столчето за хранене Tripp Trapp.
Виж целия пост
# 8
Определено са по-различни от ежедневно срещаните у нас модели, на майките с по-екстравагантен вкус ще се харесат!
Виж целия пост
# 9
дайте линк да ги погледнем тези колички Mr. Green

Ц Ъ К  Wink
Виж целия пост
# 10
Мисля, че може да са Неделчеви, но не съм сигурна, просто така ми се струва

защото става дума за холандски колички

Ако не греша са норвежки, а не холандски. Компанията е създадена през 1932 в Норвегия.
Виж целия пост
# 11
Супер харесвам продуктите им ,особено столовете /не само детските/ уникални са
Виж целия пост
# 12
е то беше ясно  Mr. Greenмерсиииии Hug това исках да разгледам всичко Peace
Виж целия пост
# 13
е то беше ясно  Mr. Greenмерсиииии Hug това исках да разгледам всичко Peace
на този линк нещо само детските им продукти намирам  newsm78
Виж целия пост
# 14
Аз ли съм в грешка или ......гледах им цените в UK,и пълен комплект с кош за новородено,за кола ,количката,чадъри т.н. излизат над 4000 лева.Ясно е ,че там е по-скъпо,ама.......те много евтини бе Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия