Toп 3 на балсами за коса

  • 2 161
  • 39
Тъй като една марка имат и сполучливи и несполучливи продукти, моля кажете кой точно балсам ви е сред фаворитите  bouquet
Виж целия пост
# 1
Гласувах.Сигурна съм обаче,че моите 3 фаворита няма да са сред най-използваните,най-малкото защото съм с небоядисана коса.Така че няма да ги описвам.
Виж целия пост
# 2
1 глас за Gliss Kur и 1 глас за друга марка (американски балсам)  Peace От останалите, някои съм ползвала, но не ми допадат, а другите не съм  Peace
Виж целия пост
# 3
Гласувах.Сигурна съм обаче,че моите 3 фаворита няма да са сред най-използваните,най-малкото защото съм с небоядисана коса.Така че няма да ги описвам.
E, защо, кажи - и аз съм с небоядисана коса   Peace
Виж целия пост
# 4
Schauma възстановяване и грижа. Peace
Виж целия пост
# 5
d'Oliva е жесток
Виж целия пост
# 6
Аз съм категорично за ''Гарние'', без отмиване -без значение дали този за боядисана коса или ''repair&shine''.
Виж целия пост
# 7
Не използвам балсам - винаги и единствено маска за коса.
Виж целия пост
# 8
Не използвам балсам - винаги и единствено маска за коса.

И аз така !   Peace

Във всички фризъорски салони са ми казвали, че функцията на балсама е само и единствено по- лесно разресване на косата и никакво подхранване.  Naughty
Виж целия пост
# 9
E, защо, кажи - и аз съм с небоядисана коса   Peace

Защото не ми се рови да им търся точните имена  Blush
Най-често използвам балсам на Клоран с овес (или овесено мляко беше).Пробвала съм и други на Клоран,също съм доволна.
Шварцкопф-професионална серия-хидратиращ-препоръчва се за къдрава коса,каквато аз нямам-бях го купила за мъжа си,но и на мен ми хареса много.
Третото е маска всъщност-на Глис Кюр,за склонна към накъсване коса-моята не се къса,но косъмът ми е много тънък и трудно я разресвам.С маската разресването ми е много лесно.
С нормална коса съм (ако това е от значение).
Виж целия пост
# 10
За Schauma дадох гласа си. С кокоса особено ми е много полезен.
Виж целия пост
# 11
Gliss Kur
Виж целия пост
# 12
И аз да се отчета.  Grinning
Фаворитът ми е Dove! Другите, от които съм доволна - Gliss Kur и Shauma.
Виж целия пост
# 13
Гласувах за първите два: Елсев за срещу накъсване и на Лореал от професинална серия за боядисана коса, но по-скоро бих препоръчала маската от тази серия, аз също съм любител (предпочитам) маски за коса! Simple Smile
И понеже има опция друго - Керастаз за боядисана коса, балсама, който се отмива, това ми харесва и ползвам в момента!
Виж целия пост
# 14
Лореал професионалната серия и Гарние плодовата маска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия