Ароматизатор за въздух-Kimberli-Clark

  • 691
  • 5
Някой има ли такова чудо?Голям мерак ми беше да го имам и от скоро се сдобих с него,но нещо не мирише толкова,както очаквах да ухае цялото помещение.А е настроено да плюе през 5 мин.Уж е професионално,такова като по заведенията ,а ..слаба работа Sad.Да не би да има някаква тънкост в тая машинка,която аз да не знам.Или просто този пълнител,който съм сложила мирише по-слабо.Ако някой има нека ме светне малко по въпроса!Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
ЕЕЕ,никой не знае!Здраве да е!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз обмислям дали да си купим такъв за у дома. Виждала съм ги по хотели и магазини - има прекрасни аромати. Можеш ли да посочиш сайт за повече инфо?
Относно твоят проблем, защо не пробваш да смениш аромата - може да помогне! Виждала съм такива ароматизатори в големи помещения и, да ти кажа, доста добре си ухае - не е слаб аромата.
Виж целия пост
# 3
Точно и аз така се запалих!Че много ухае-ама на!Имам и един друг пълнител и ще взема да го сменя.На мен ми го донесе приятел на мъжа ми .Ще го питам от къде го е взел и ще ти кажа.Ама ако не мирише и от другия пълнител не си заслужава-една торба пари за нищо!
Не знам за сайт.Ако срещтна някъде ще го изпратя  bouquet
Виж целия пост
# 4
 Сайта на KIMBERLY - CLARK е: www.kimberly-clarkbg.com
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти!Е те такива са пълнителите ,ама гола вода Sad!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия