Тестуване към анестетици

  • 1 994
  • 6
Знаете ли къде в София мога да си направя тестуване към анестетици с направление от личен лекар.Спешничко ми трябва.
Виж целия пост
# 1
Не зная какво е анестетик но в случай, че става въпрос за упойки тестуването се извършва в детската алергология на Александровска болница. Аз на дъщеря ми съм правила такова тестуване, не искат направление, заплаща се по около 2 лева на упойка. Имай предвид, че когото тестуват трябва да е ял. На гладно се отчитали грешни резултати.
Виж целия пост
# 2
напротив с направление се прави и не се заплаща. Аз и правих въпросното тестване при алерголог, защото, когато ми трябваше докторите от Александровска болница бяха на семинар. Нетрябва да е взимала антиалергични препарати и потърси около вас алерголог, защото болницата е лудница
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви - наистина ми трябва алерголог, който работи със здравната каса.
Кварталният ни алерголог - работещ със здравната каса, ми каза, че това изследване не му го изплащат и трябва да си го платя.Е пълният пакет изследвания е 20 лв. и ми идват множко при положение, че ще тябва да си купя и лекардства след това.Ще търся алерголог в болниците.За тях обаче ме предупредиха, че имали лимит на изследванията с направления.Абе гадна работа.Пак опираме до - .............Плати си изследването.

П.с. анестетици е упойки.
Виж целия пост
# 4
аз правих изследването в 3 градска/ако не се лъжа как се води/, намира се до кино Арена, има  алерголог в поликлиниката и е много свестна докторката, дори ако има много хора, помолете я че сте за тестване и ще ви приеме, работи с касата
Виж целия пост
# 5
аз правих изследването в 3 градска/ако не се лъжа как се води/, намира се до кино Арена, има  алерголог в поликлиниката и е много свестна докторката, дори ако има много хора, помолете я че сте за тестване и ще ви приеме, работи с касата
И аз там съм правила на дъщерями тестуването. Док се казва Иванова и наистина е много свестен лекар. Работи в
понеде. сряда  - следобяд
вторник и четвърт. - сутрин. Изследването се поема от касата.
Синът ми е диспансерен при нея и съм много доволна.
Виж целия пост
# 6
На сина ми - 15 г. предстоеше операция. Имахме напрвление за хирург.Въпреки това казаха ,че теста за алергии не се покрива и си го заплатихме - 20 лв.Става въпрос за Пирогов.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия