Акане в зелено

  • 980
  • 15
Здравейте, мами Simple Smile Ние сме на 3м и половина и сме на смесено хранене. От начаото на месеца смених AM-то Аптамил с Фризолак. Акаме по веднъж или на едн или през ден, два максумум. Преди когато дашах по-малко АМ или хич, акахме по повече на ден дори.Акото му отначалот беше кафяво, после тъмно кафяво, сега е тъмно, маслено зелено и консистенцията още от началото си стана гъста. Понякога задари кърмата има примеси на жълто, което си му беше нормалното акане преди да почна да давам повече АМ, понеже кърмата ми намаля. Кажете има ли нещо протеснително? Мисля да върна на Аптамил. Благодаря ви.
Виж целия пост
# 1
Мисля че няма-ние бяхме същите-до преди седмица бяхме на смесено и бяхме със жълто ако-заради кърмата,но сега сме само на Аптамил и сме или с тъмно маслено зелено ако или с жълто.
Виж целия пост
# 2
И аз мисля, че няма проблем.
Нашето ако беше жълто, когато бяхме само на кърма, но когато преминахме на смесено, а по-късно изцяло на АМ, акото започна да си мени и цвета и консистенцията. Wink
А да видиш после като се захраните какво става... Mr. Green палитра от цветове и миризми Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 3
И аз мисля, че няма проблем.
Нашето ако беше жълто, когато бяхме само на кърма, но когато преминахме на смесено, а по-късно изцяло на АМ, акото започна да си мени и цвета и консистенцията. Wink
А да видиш после като се захраните какво става... Mr. Green палитра от цветове и миризми Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А, добре, аз реших, че нещо стомахчето не му понася и затова акаме в такъв цвят. Обаче с Аптамил не ми е акъл така, сега ще видм, снощи таткото донесе старото am, така, че ще видим каква ще е хавата:)
Виж целия пост
# 4
Няма проблем и ние сме с такъв цвят вече 3 месеца,но недей да не сменяш пак млякото за да не го мъчат коликите.Ако е само заради цвета на акото няма смисъл,Фризолака нали си го пие. Peace
Виж целия пост
# 5
Мен пък заглавието на темата искрено ме разсмя  Joy
Виж целия пост
# 6
Заглавието е яко!!! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 7
От адаптираното мляко акането е в зелено. Wink
Виж целия пост
# 8
Мен пък заглавието на темата искрено ме разсмя  Joy

От адаптираното мляко акането е в зелено. Wink

И с двете съм напълно съгласна!
Виж целия пост
# 9
Няма проблем и ние сме с такъв цвят вече 3 месеца,но недей да не сменяш пак млякото за да не го мъчат коликите.Ако е само заради цвета на акото няма смисъл,Фризолака нали си го пие. Peace

Както вече казах, ние нямаме колики вече Wink
Виж целия пост
# 10
Мен пък заглавието на темата искрено ме разсмя  Joy

От адаптираното мляко акането е в зелено. Wink

И с двете съм напълно съгласна!

 Embarassed Ами да си го кажа аз направо, какво?  Blush Sunglasses
Виж целия пост
# 11
От адаптираното мляко акането е в зелено. Wink
ние също  сме на адаптирано мляко, но никога не сме акали в зелено!!!!!!!!!!аз пък знам, че акото трябва да е златисто независимо, дали детето е на кърма или АМ, а като се включат повече храни вече наистина е палитра GrinningА заглавието е просто супер, колко декларативно само... Laughing
Виж целия пост
# 12
Споко, зелено ако се получава от по-голямо количество желязо в храната, а АМ са с повишено съдържание.
Ние бяхме така постоянно, и то от Аптамил. Като захраних с пюрета се нормализира.
Виж, ако се получи силна и неспецифична миризма към зеленото ако, може да се замислиш за една консултацийка с педиатъра ...
Виж целия пост
# 13
[ newsm78ОХ И НИЕ СМЕ ТАКА И СИ МИСЛЯ,ЧЕ ТОВА ЗАПОЧНА ОТКАКТО ЗАПОЧНАХ ДА ДАВАМ ПЮРЕТА Crazy
Виж целия пост
# 14
Може ли да си позволя да дам един съвет: не сменяйте млеката толкова често.
Иначе е нормално да си ака така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия