ПОСТИТЕ ЛИ и каква е причината

  • 2 221
  • 50
Сега са ВЕЛИКДЕНСКИТЕ ПОСТИ ето защо ми хрумна да ви попитам спазвате ли църковните пости
Виж целия пост
# 1
Не, не мисля, че като пости човек 1 или 2 пъти годишно , това ще му опрости греховете или ще се пречисти духовно - това трябва да ти идва от вътре и да се стреми човек да живее винаги в мир със себе си.
Виж целия пост
# 2
не, само веднъж сам опитвала и не ми хареса. прекалено много неща са забранени.  Blush
Виж целия пост
# 3
Тази година -не.Ако съм го правила не е било по религиозни причини Wink
Виж целия пост
# 4
Не, защото не мога без кисело мляко, сирене и кашкавал. Peace

И  без секс.
Виж целия пост
# 5
а знае те ли че човек като пости не се лишава само от храна но и от секс и от други удоволствия
Виж целия пост
# 6
а знае те ли че човек като пости не се лишава само от храна но и от секс и от други удоволствия
Те за това и спрях да постя без храна мога ама без другото не
Виж целия пост
# 7
Тези пости не, защото съм бременна, но съм постила и то заради самата вяра. Човек има нужда да направи някои лишения. Знам, че и от секса и удоволствия като алкохол се отказва човек, когато става дума за пости  Peace
Виж целия пост
# 8
Не постя.
Причината-постите включват не само въздържание от определени храни,а и от секс.С много мъки бих прежалила храната,но секса-в никакъв случай Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
A пък аз ЩЪ не ЩЪ постя но не се въздържам от храните а от секса ЗАЩОТО  МИЛИ МАМЧЕТА МАЖО ПОСТИ НАИ-МАЛКО 2 пъти В ГОДИНАТА - И ТАКА ВЕЧЕ 10 ГОДИНИ  #Crazy
Виж целия пост
# 10
A пък аз ЩЪ не ЩЪ постя но не се въздържам от храните а от секса ЗАЩОТО  МИЛИ МАМЧЕТА МАЖО ПОСТИ НАИ-МАЛКО 2 пъти В ГОДИНАТА - И ТАКА ВЕЧЕ 10 ГОДИНИ  #Crazy

това сериозно? ами пости и ти с него, имам предвид за храната, то другото ясно Wink голяма сила има в единството Grinning
Виж целия пост
# 11
уриел , не мога пробвах с много ниско кръвно съм и издържах само 7 дни и една сутрин едва станах от леглото и така се приключи с опита ми за постене  Tired
Виж целия пост
# 12
Не и никога не съм постила до сега.
Виж целия пост
# 13
не Peace
Виж целия пост
# 14
Не постя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия