Slim and Lift

  • 798
  • 7
Става въпрос за това творение. Възможно ли е да не личи под дрехите?

http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&pid=17596&c=1067
Виж целия пост
# 1
Аз имам само панталони, но си личат когато съм с дреха по тялото. Не препоръчвам изобщо. Ефекта не е кой знае какъв, и не си струва парите.
Виж целия пост
# 2
Според мен ще личи когато си с дрехи по тялото
Виж целия пост
# 3
ще личи та!!!
 особено там където свършват ластиците и се впива в сланинките...
Виж целия пост
# 4
Изглежда стегнато и неудобно. Аз лично не бих дала толкова пари за този "скафандър".
Виж целия пост
# 5
Изглежда стегнато и неудобно. Аз лично не бих дала толкова пари за този "скафандър".
И аз така мисля.Този телешоп е голяма измама.Веднъж Хорс предлагаше някъква сокоизтисквачка и казваше "За да станете красиви почти колкото мен  си купете тази невероятна сокоизтисквачка". hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 6
Изглежда стегнато и неудобно. Аз лично не бих дала толкова пари за този "скафандър".
И аз така мисля.Този телешоп е голяма измама.Веднъж Хорс предлагаше някъква сокоизтисквачка и казваше "За да станете красиви почти колкото мен  си купете тази невероятна сокоизтисквачка". hahaha hahaha hahaha
Измамата е голяма, предпочитам да се храня здравословно и да ползвам медицински колан или бермуди-ефекта е много по добър.Всички стоки ,който съм купувала от телешопа не отговарят на рекламите за тях,само си напълних гардероба със излишни неща!Вече не им се връзвам ! Stop
Виж целия пост
# 7
Измамата е голяма, предпочитам да се храня здравословно и да ползвам медицински колан или бермуди-ефекта е много по добър.Всички стоки ,който съм купувала от телешопа не отговарят на рекламите за тях,само си напълних гардероба със излишни неща!Вече не им се връзвам ! Stop
Аз не съм си копувала нищо. Naughty Достатъчно ми е да видя колко е нагласена рекламата.Хорс и той е един касавец...Да ти се доповръща направо...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия