Болки/възпаление/ в ушите от алергия-възможно ли е!?!

  • 2 982
  • 5
Та на кратко това ми е въпроса ,възможно ли е алергия да породи често възпаление в ушите.
Големият син почти винаги като боледува и го удря в ушите ,за два месеца за 4път се оплаква от болки.Тази нощ се събуди ,че го е боляло ушето.Днес бяхме при педито и тя ни изписа противоалергични капки и ни насочи към алерголог Rolling Eyes
Аз съм решила все пак утре да го заведа и в ИСУЛ на уши, нос ,гърло и да чуя още отзиви,защото това с алергията ми се струва странно.А ,също така сме и схрема която все си остава недоизлекувана ,в момента в който се обостри и хайде в ушите.Ужас ,горкото ми детенце ,явно доста го боли ,за да ме кара само да му слагам капки , а по -принцип така ги мрази........... .
Виж целия пост
# 1
До колкото знам от нашата алерголожка е възможно. Моят син също е с чести възпаления в ушите. Когато са го боляли вечер, мъжът ми го е водил в Исул и също след прегледа са казвали че е на алергична основа и са изписвали Зиртек. Но , според мен личният ви лекар не може да знае това без  да е видял ушите. Най добре е да го заведеш на УНГ специaлист, а той да прецени на какво се дължат болките. А честно казано за болките в ушите и алергията и аз съм в  newsm78
Виж целия пост
# 2
При д-р Кънчева в ИСУЛ ли ще го водиш ?

Ние в понеделник бяхме при нея, справи се с отит-а на малката за 3 дни Simple Smile

Значи четох за отит, говорих и с нея. Всъщност отита при вас най-вероятно не се дължи толкова на алергията, колкото на непрекъснатите секрети от носа, които накрая избиват в ушенцата  Sick Не съм лекар, това си е лично мое мнение.

Дано да се оправят нещата.

 Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
При д-р Кънчева в ИСУЛ ли ще го водиш ?

не мислих при Тодорв да ходим ,бил завеждащ на детцкото отделение УНГ.
Вчера звънях и на въпросния Мустаков/алерголог/ ,но ми дадоха час чак за 24 април #Crazy
Ще видя сега чакам да ми се обадят от ИСУЛ дали да ходим или какво............... .
Благодаря на всички писали  bouquet
Виж целия пост
# 4
 #2gunfireТодоров
Тодоров да ти е последен в списъка.
Писала съм мноооооооого ама мнооооого.
Виж целия пост
# 5
не мислих при Тодорв да ходим ,бил завеждащ на детцкото отделение УНГ.
Вчера звънях и на въпросния Мустаков/алерголог/ ,но ми дадоха час чак за 24 април #Crazy
Ще видя сега чакам да ми се обадят от ИСУЛ дали да ходим или какво............... .
Благодаря на всички писали  bouquet
НЕДЕЙ при Тодоров  Naughty Naughty Naughty
Задължително заведи детето на УНГ, аз личмно бих ти препоръчала Транспортна.
Моят съвет е: първо на УНГ, а после, ако д-рът прецени, на алерголог.
М/у другото Кънчева от спешния на ИСУЛ също е добра, особено за лекуване на уши.
Малко е хахава, но мисля, че ще се справи.
Ако решиш при Кънчева, тя е на четни сутрин, на нечетни-следобяд.
Може с направление, иначе се плаща 20 лв.
Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия