Лаборатория Надежда - ВАРНА, PCR(ДНК) тест за хламидия.

  • 5 203
  • 7
Не от едно и две места във Варна  ми се заяввява че ДНК тест за хламидия във Варна не се прави, тоест няма техника и специалисти които да направят този тест................От друга страна Лаборатория Надежда твърдят че правят такъв тест....

Някой има ли мнение по въпроса..................Дали може да се има доверие  на съответната лаборатория за ДНК(PCR) теста ........
Виж целия пост
# 1
Не от едно и две места във Варна  ми се заяввява че ДНК тест за хламидия във Варна не се прави................От друга страна Лаборатория Надежда твърдят че правят такъв тест....

Някой има ли мнение по въпроса..................Дали може да се има доверие  на съответната лаборатория за ДНК теста ........

Simple Smile здравей аз  също съм си правила хормоналните иследвания там и мъжъми същто за хламидия същто бяха включени.тебе кой те насочи за тази лаборатория
Виж целия пост
# 2
Аз съм правила такъв в Надежда, според мен си направи и кръвен за по-сигурно. Друга добра лаборатория е Сириус до кукления театър.
Виж целия пост
# 3
Не от едно и две места във Варна  ми се заяввява че ДНК тест за хламидия във Варна не се прави................От друга страна Лаборатория Надежда твърдят че правят такъв тест....

Някой има ли мнение по въпроса..................Дали може да се има доверие  на съответната лаборатория за ДНК теста ........

Simple Smile здравей аз  също съм си правила хормоналните иследвания там и мъжъми същто за хламидия същто бяха включени.тебе кой те насочи за тази лаборатория
Хормонални изследвания и кръвен тест за хламидия нямат нищо общо със ДНК тест за хламидия...............
Виж целия пост
# 4
Аз съм правила такъв в Надежда, според мен си направи и кръвен за по-сигурно. Друга добра лаборатория е Сириус до кукления театър.

Аз не съм убедена че съществува лаборатория СИРИУС. Това са частни кабинети на ендокринолози под името клиника "СИРИУС". Може и да ти вземат там кръв за изследвания но дали ги правят там е друг въпрос. Най верояно въпросната частна клиника има сключен договор със Лаборатория "СТАТУС" която е на две крачки от "СИРИУС".............
Виж целия пост
# 5
Виж тук: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=4449.0
Виж целия пост
# 6

Да, благодаря............но въпросната лаборатория ЕВА МЕДИКЪЛ е била единствената във варна която прави ДНК тест. Преди 3-4 незнам колко месеца е фалирала и тъй че нея вече я изключваме. А в клиника ТЕМЕЛКОВ  100% не правят такова изследване.............
Виж целия пост
# 7
Съжалявам, не знаех че е фалирала. Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия