За моментите в които се чувствате грозни?

  • 3 502
  • 53
 Tired Привет, знаем, че всички тук сме хубавици, но не може да нямате такива моменти, в които се чувствате грозни.
В момента съм в такъв - имам чувство, че всички дрехи ми стоят зле, чувствам се дебела (напълняла съм 4 кг), пъпчива, проскубана и ужасна. Мразя се, не мога да се гледам.   Sick

А не е така.

При вас случва ли се, как се справяте?
Аз го отдавам на смяната на времето, да се стопля бързо да се оправям.  #2gunfire
Виж целия пост
# 1
Случва се, разбира се! Как се справям ли...?
Трудно, най - много ми помага шопинг - терапията  Laughing когато мога да си го позволя.
Виж целия пост
# 2
Я да видя сега кой не чете редовно тук..Имаше такава тема...Не всички с чувстват нон- стоп красиви. Даже и да говорят така тук, то винаги може да се постави под съмнение. Веки има дни и дни..Веднъж се чувстваш хубава още като станеш сутрин и се погледнеш в огледалото, друг път даже гримирана и докарана, пак се чувстваш не така както ти се иска(да не използвам думата грозна  Wink )
Виж целия пост
# 3
Аааа, "мрънкащата тема" е хит в последните дни  Laughing
Но аз си мислех, че тук основно ще си даваме "рецепти" как да се справим със ситуацията.
Виж целия пост
# 4
Ами, естествено, всеки си има такива моменти.
Аз осн. се чувствам грозна, ако косата ми не може да "застане" както аз искам или ако ми излезе някоя пъпка.  Whistling
Виж целия пост
# 5
Обикновено точно преди или по време на цикъл се чувствам грозна. Или когато не съм си доспала. Или когато ми избие тлъста пъпка. Или...

Абе има си такива моменти и обикновено те съвпадат с времето, когато физически не съм добре, отпаднала съм или за нещо съм кисела. Т.е. когато не се чувствам добре в тялото си по някаква причина.
Виж целия пост
# 6
Айде да си дойдем на темата......

В момента се чувствам ужасно...
Напълняла съм, косата ми е в един такъв период, нито е дълга нито е къса, определено е безформена, но нали си пускам пак дълга коса и не смея да я пипам, цвета ми не е свеж вече, но не ми е време за боядисване все още, дрехите ми са ми тясни и ми се ядееее, абеееееее мъкааааа

Ужасно е, аз за себе си съм установила, че в такива моменти "Красива мама" става най посещавания от мене форум...тук се зареждам и се мотивирам за отслабване, чета, чета и в един момент прото го правя...
Чета разни хитринки и това какдругите тук се грижат за себе си и това ме мотивира да изляза от депресията си, да се стегна и да изглеждам добре всеки ден.

С две думи, видите ли ме да се размотавам в този подфорум значи нещо съм се сдухала яко и търся мотивация  Embarassed
Виж целия пост
# 7
Я да видим сега кой звучи тъжно  Laughing
Душицо,просто сменяш огледалото  Peace Огледай се в някое ново и ще видиш че ще си по-красива.Аз така в офиса имам едно дето ме изкарва по-хубава и все там се оглеждам  Mr. Green
Споко,има и такива периоди,то пък не може все да се харесваме.Когато човек е красив вътрешно,една - две пъпки или мазна коса не могат да го загрозят   bouquet
Виж целия пост
# 8
Аз в момента съм в този период. Днес цял ден като се погледна в огледалото и се сдухвах. Точно съм пред цикъл, имам няколко пъпки, кожата ми не е такава, както обикновенно, косата ми беше гадна, абе ............... гадост.
Насистина това май ми се случва точно в периода около мес. ми цикъл, в който съм и в момента, и настроението е ужасно.
А се справям, като се понагримирам, погрижа се повечко за косата и прическата си, макар и самостоятелно, и такива работи .......... Надявам се утре да се събудя с по-свежо настроение.
Виж целия пост
# 9
Да случва се, купувам си някое готино списание, отивам на маникюр, фризиор и шопинг.
Виж целия пост
# 10
Бе и аз съм напълняла, но това не ме кара да се чувствам грозна. Косата ми основно ме дразни и разни други работи де....  Crazy  Crossing Arms

Какво правя ли- нищо. Знам че днес е така. НЯмам блясък в очите, но утре ще е друго, нищо чудно в другата крайност  Wink
Виж целия пост
# 11
Случва се, разбира се! Как се справям ли...?
Трудно, най - много ми помага шопинг - терапията  Laughing когато мога да си го позволя.

Аз пък на трудова терапия го удрям .... нещо грандиозно се захващам да правя ...оня ден му направих пясъчник на детето ....  ooooh! много копане, бре ...после и плочки редих ...и пясък носих  #Crazy ...добре че оживях .....
Виж целия пост
# 12
 Cry koгато мие мръсна косата, оле....... или когато са ми мръсни обувките  Wink
Виж целия пост
# 13
Да, днес и аз не се чувствам ОК...
Болна съм, дойде ми, детето и то болно, а следобяд ми предстои доста важна среща...


Да вземе да ми минава по- бързо...  Tired
Виж целия пост
# 14
Cry koгато мие мръсна косата, оле....... или когато са ми мръсни обувките  Wink
Laughingв същите ситуации и аз съм в кофти настроение.И в първите дни на цикъла, чувствам се подута, като плондер Sick

Лекувам се с разни покупки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия