До мамите, които пият/ са пили Магнерич

  • 3 002
  • 24
Здравейте, момичета!
Бях в болница за задържане поради болезнени контракции. Пуснаха ме да си лежа вкъщи и ми изписаха да пия 10 дена 3х2 магнерич, след това да намаля. Притеснява ме обаче, че това е много (3000 мг магнезий на ден  Shocked ). Вие по каква схема го приема(х)те?
Виж целия пост
# 1
Аз също го пиех, и знам че в началото ми казаха по-удърна доза (не поня точно схемата, но май и аз така 3*2 ако не ме лъже паметта), а след това да ги разредя. Също лежах за задържане и след като ме изписаха ми ги дадоха.
Щом са ти казали значи няма страшно.
На мен в болницата ми преливаха магнезии но пад друга форма (незнам как се казваше точно), по 1 банка. И за да се изравни горе-долу приема ми изписаха по-голямо количество Магнерич.
Мале ма описание направих .............  Embarassed
Виж целия пост
# 2
Първите 2 месеца пих Магнерич 3х2 всеки ден, за задържане. В болницата ми го наливаха със системи - разтворът май се казваше Комагнерин (магнезий+глюкоза).
После в 6 месец имах болки и отново бях 3 дена на системи, отделно 1 седмица пих Магнерич.
Виж целия пост
# 3
По същата. Peace След това го намалих на 3Х1 и така до миналата седмица.
Виж целия пост
# 4
Първо го пиех 3х2 няколко дни може би седмица.
а после 3х1 до 36 седмица включително, а започнах да го пия от 22 седмица.
Спокойно си го пий, аз сега имам здрава дъщеричка.
Виж целия пост
# 5
Аз започнах да го пия през 8м.Имах много подготвителни контрекции,дори и регулярни в повечето случаи.В началото схемата беше 3х2т,после намалих на 3х1т.Много ми падаше кръвното от него.Магнезия е физиологично антихипертензивно вещество и за това.
Виж целия пост
# 6
Много ви благодаря за отговорите   bouquet   bouquet   bouquet  Успокоих се, че явно тази схема е обичайна. Това с кръвното не е добре, защото моето по принцип е ниско, но така или иначе лежа, ще го преживея  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз също съм го пила по тази схема и имаше много добър ефект - контракциите изчезнаха, чувствах се все едно не съм бременна! Освен това бях с високо кръвно и ми повлия благотворно и в тази насока.
Виж целия пост
# 8
Не се притеснявай и аз го пиех така мноооого време, въпреки всичко си имах контракции, но слава богу всичко е наред и бебо е жив и здрав Simple Smile Успех!
Виж целия пост
# 9
Точно по тази схема се пие. Аз от 5ия месец до 2 седмици преди раждането бях на Магнерич/Магнерот.
Виж целия пост
# 10
И аз съм пила Магнерич.
Бях в шести месец като започнах, първата  седмица 3х2 таблетки и след това 3х1
Виж целия пост
# 11
по същата схема го пих
Виж целия пост
# 12
Здравейте, момичета!
Бях в болница за задържане поради болезнени контракции. Пуснаха ме да си лежа вкъщи и ми изписаха да пия 10 дена 3х2 магнерич, след това да намаля. Притеснява ме обаче, че това е много (3000 мг магнезий на ден  Shocked ). Вие по каква схема го приема(х)те?

Никак не е много щом си лежала за задържане. Предписали са ти тази доза за 10 дена, защото на организма му трябва поне седмица, за да запълни магнезиевите си депа.
Аз пия, само че магнерот, от 13 г.с. същото количество - а вече съм 31 г.с. Освен магнезия от 3 дена пия и Гинипрал (да не родя преждевременно).
Не се притеснявай, това което пиеш не е опасно нито за бебето, нито за теб. То, ако беше, нямаше да ти го изпишат.
Виж целия пост
# 13
Аз го започнах в по-късна седмица от теб ,но със същите оплаквания и същата доза 3по2 и го пия и досега ,даже не съм намалила дозата ,че така се чувсвам много по-добре. Peace
Виж целия пост
# 14
И аз го пих 1 седмица 3x2, после ми го намалиха на 3x1. Така няколко пъти по време на бременността.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия