Препоръчайте майстор за шпакловки

  • 3 311
  • 13
Моля..
Това е търся си майстор да ни шпаклова стените. Ако имате координати на такъв и се останали доволни ще съм благодарна. Може на лични.
Предварително благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1
Така и аз да се включа! Ще ми трябва и на мен такъв, така че ще следя темата с голям интерес.
Моля..
Това е търся си майстор да ни шпаклова стените. Ако имате координати на такъв и се останали доволни ще съм благодарна. Може на лични.
Предварително благодаря   bouquet
Ще ме извиниш ли, че и аз ще се възползвам? smile3525 newsm03
Виж целия пост
# 2
Тези момчета - www.tomytim.eu правиха апартамента на кръстницата на сина ми /впоследствие и на други познати/. Стана много хубаво и тя е доволна. При нея ремонта беше много сериозен - с къртене, местене на стени и кухня и всичко друго, което може да се сетите, а при нейни познати правиха доста по малко неща. Така че май "размера" няма значение.
Успех!
Виж целия пост
# 3
Благодаря!!!
Сигрно ще им се обадим  Laughing
Виж целия пост
# 4
Преди време наех майстор да ми обърне прозорците и останах много доволна.
Същия този човек прави и кухнята на моя приятелка. Също много добре се справи, но там ремонта беше основен.
Вградиха тръби за месно парно, изолация от вътре и вън, шпакловка, мазилка и латекс вътре. Просто кухнята и е картинка.
Много добре си беше свършил работата.
Ако те интересува ще питам за координати, ако моята приятелка ги има.
Аз за съжаление загубих телефона.
Виж целия пост
# 5
мъжа ми  Joy hahaha

шегувам се, но той вика неволята и се научи да шпаклова доста добре Blush, така че дори в момента шпаклова след вътрешната изолация на кухнята, но следва и спалнята!

мисля, че не е сложно (поне като гледам  rotfImao rotfImbo)
Виж целия пост
# 6
мъжа ми  Joy hahaha

шегувам се, но той вика неволята и се научи да шпаклова доста добре Blush, така че дори в момента шпаклова след вътрешната изолация на кухнята, но следва и спалнята!

мисля, че не е сложно (поне като гледам  rotfImao rotfImbo)


Може ли мъжът ди да ми изпрати оферта-става въпрос за фина шпаклова на стените на нов апартамент(ново строителство)  Joy Joy

Той и моят мъж сигурно може да се научи, ама що да им вземаме хляба на хората  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Може ли мъжът ди да ми изпрати оферта-става въпрос за фина шпаклова на стените на нов апартамент(ново строителство)  Joy Joy

Той и моят мъж сигурно може да се научи, ама що да им вземаме хляба на хората  Mr. Green

наистина беше шега! мъжът ми се справя отлично, въпреки че се научи скоро, но ходи на работа и шпаклова вкъщи само вечер и през уикенда, а и го чака още спалнята, така че и при най-добро желание няма да може да ви помогне! съжалявам  Hug и стискам палци да попаднете на добри майстори  Peace (той съпругът ми всъщност именно затова се захвана сам, защото се наслушахме на истории за майстори), но не би трябвало да е сложно и кумът ни сам се справи, и други познати, така че..... твоят мъж да запретва ръкави!  Mr. Green хем после ще има с какво да се гордее като стане гладко  Grinning
Виж целия пост
# 8
И ние последните два уикенда лепим вътрешна изолация на таваните, понеже над нас са таванските помещения и ни изяждат топлото.
Но чак може би след 2-3 седмици ще викаме човек да шпаклова и стени и тавани.
Ако не омърля много и се справи добре ще го препоръчам.
Виж целия пост
# 9
Аз писах на момичетата на Лични, но ето все пак един телефон:

0878 898 745 - Антон Петров. Той беше шпакловал апартамента на една мама от форума и по техните думи са доволни. Момчето с брат си слага и гипскартон  Peace
Виж целия пост
# 10
Може ли мъжът ди да ми изпрати оферта-става въпрос за фина шпаклова на стените на нов апартамент(ново строителство)  Joy Joy

Той и моят мъж сигурно може да се научи, ама що да им вземаме хляба на хората  Mr. Green

наистина беше шега! мъжът ми се справя отлично, въпреки че се научи скоро, но ходи на работа и шпаклова вкъщи само вечер и през уикенда, а и го чака още спалнята, така че и при най-добро желание няма да може да ви помогне! съжалявам  Hug и стискам палци да попаднете на добри майстори  Peace (той съпругът ми всъщност именно затова се захвана сам, защото се наслушахме на истории за майстори), но не би трябвало да е сложно и кумът ни сам се справи, и други познати, така че..... твоят мъж да запретва ръкави!  Mr. Green хем после ще има с какво да се гордее като стане гладко  Grinning

Иаз се шегувах  Grinning
Виж целия пост
# 11
  redecoration newsm74
Виж целия пост
# 12

помислих си да не съм те подвела  Embarassed Rolling Eyes! успех   bouquet и кажи после дали си доволна!

искаш ли малко снимки от шпакловката на мъжа ми  Joy
Виж целия пост
# 13
Понеже и аз съм на тази вълна ти пращам още две оферти, които намерих в нета.

http://stroy-m.com/prices.php

http://www.vivahome.org/fix.htm

Дано са ти от полза Peace И успех Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия