кърваво зацапване ве4е 20 дни

  • 1 983
  • 15
много сам притеснена.никога не сам имала проблеми с цикала-на 24 години сам.Цикълт ми винаги е бил редовен.Този месец оба4е стана нещо необи4аино и се притесних.доиде ми  на то4ната дата оба4е не ми спира ве4е 20 дни.искам да уто4ня 4е не ми те4е както обикновенно-а само ми цапа.карам си с ежедневни превразки.не ме боли корема въобще-просто ми цапа.кравта е бледа.много се притесних и в4ера си направих тест за бременност-за моя жалост беше отрицателен.ве4е около 5 месеца се опитвам да забременея.дали може теста де е от4ел грешен резултат.незнам какжо да си мисля а в момента не мога да отида на гинеколог за6тото сам в 4ужбина...............моля кажете какжо мойе да е това
Виж целия пост
# 1
Трябва да отидеш на лекар. От каквото и да е зацапването, не е нормално и е обезпокоително.
Ще ти кажа само няколко примера:
-хормонален дисбаланс
-киста
-ендометриоза
- и т.н.
Не го отлагай - колкото по-рано разбереш причината толкова по-добре.
Успех.
Дано да не е нещо сериозно
Виж целия пост
# 2
Отиди на лекар,тези неща са сериозни.
Може да е всичко.Просто отиди на преглед.
Успех!
Виж целия пост
# 3
маринела, и при мен  е така М. Казаха ми че хормонален дисбаланс като ходих на лекар.   
Виж целия пост
# 4
със сигурност имам сериозен проблем.забравих да спомена оба4е 4е от около 1 месец се подложих на диета.карам по4ти на глад и карам колело.за този 1 месец свалих 5 килограма-оба4е дали може това да е при4ината за тези изменения.аз всащност с това се оспокоявам.
незнам какжо да си мисля ве4е.4ак другия месец ще се прибирам в Балгария дано не е касно.много се тревожа...........
Виж целия пост
# 5
Не вярвах, че още има хора, които да практикуват подобна глупост като пълен глад Tired
Момиче, вземи се храни, ще си увредиш организма - хормоните ти ще идат по дяволите, няма да имаш овулация, цикъл...
В ред ли си Shocked

Не се отслабва по този начин - да не мислиш, че ще задържиш свалените 5 кг??
Виж целия пост
# 6
Момиче, вземи се храни, ще си увредиш организма - хормоните ти ще идат по дяволите, няма да имаш овулация, цикъл...
Падкрепям, това може да бъде много опасно за организма ти. При това казваш, че правити опити за бебе  Rolling Eyes. При първа възможност отиди на лекар.
Желая ти успех.
Виж целия пост
# 7
ОФФ:
Зузинка, много ми е драго да те видя тука Hug
Виж целия пост
# 8
ОФФ:
ОФФ:
Зузинка, много ми е драго да те видя тука Hug
И на мен ми е драго да те виждам навсякъде  Wink. Държа те изкъсо  Twisted Evil  Hug Много често чета в този подфорум с носталгия. След известно време смятам отново да се преместя тук  Simple Smile.
Виж целия пост
# 9
Ха така, ще видим кой кого държи изкъсо, като те преслушам в чата някой ден (забравих го този чат, много ме разсейва и бягам надалече от него Crazy )
Ще се радвам да се върнеш тук за втори тур, когато си готова, разбира се Hug
Виж целия пост
# 10
Маринела, скъпа...Живеем в съвременен свят-извинявай не искам да те обидя, но ти не си ли чувала, колко пагубно се отразява гладуването на организма-особено на женския...  People No Good
Имай в предвид, че дългото лишаване от храна-те лишава и от жизненоважни за теб вещества (да не говорим, че ти допълнително се натоварваш със спорт), объркват се хормоните, както са ти писали и другите, променя се цикъла, проявява се отсъствие на овулация или още по-лошо цикъла ти съвсем може да изчезне...Да не споменавам за купищата други болести, които може да си навлечеш, най-малкото анемия или не дай Боже анорексия, което в много случаи води дори до смърт...Не бъди глупава, моля те като приятел!!! Naughty. Опитай се да се храниш разумно, но не лишавай организма си (ако искаш той да действа в твоя полза) от храна, тъй като тя му е необходима да функционира правилно-месо, млечни продукти, въглехидрати и т. н. Хапвай си по честичко по малко, така калориите се разпределят и усвояват правилно, пий повечко вода, за да изхвърляш токсините и отслабвай бавничко за по-дълго време...Така ще се приспособиш по-лесно към новите килограми и няма да заплащаш с цената на здравето си...Послушай ме и няма да сгрешиш, още повече ако желаеш бебче-тази твоя постъпка само би му навредила, а ти не искаш това нали?... HugЖелая ти успех...
Виж целия пост
# 11
Предния месец и аз получих зацапване,около 10 дни,лекаря каза хормонален дисбаланс,но аз не съм пазила диети.Пих Дуфастон  и нещата се оправиха.Няма да повтарям казаното за глада от другите момичета,а само ще се присъединя в мненията им,това не е начина,дори и да постигнеш резултат,после пак ще си ги върнеш и така в един омагьосан кръг.....Отиди на лекар и успех Peace
Виж целия пост
# 12
Виждам 4е са минали ве4е два дни откакто си пуснала темата. Дано ве4е да си била на лекар. Не хубаво това к.рвене толкова дълго. Аиде, и да пи6е6 какво е станало.
Виж целия пост
# 13
в4ера ходих на гинеколог.оказа се 4е имам киста-5мм.сега пия противоза4ата4ни-РЕГУЛОН.дано се спука кистата от тях.дано да стане така ина4е трябва с операция.а и нещо друго ми каза доктора-имам обърната матка.а до сега никои гинеколог не ми го е казвал.а аз се опитвам да забременея.та доктора ми обясни 4е трябва да правим бебето в малко по не оби4аина поза.някоия от вас имала ли е такъв проблем...............
Виж целия пост
# 14
Много момичета имат обърната матка - и аз - това не е проблем при правенето на бебок. За пълният глад - момичетата са ти го обяснили съвсем точно. Майка ми е диетолог и като ме види, че дебелея - сега мълчи де  Mr. Green - веднага ми изготвя диета плюс спортна програма. Обикновенно след като отслабна качените килограми известно време се тормозя с еднодневен глад всяка седмица, НО ям този ден например ябълки или портокали - така че пак не е глад. Успех  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия