Преносима кошарка Арена- чували ли ста за тази марка? Става ли?

  • 1 719
  • 22
Здравейте,майчета!
Чудя се за една такава кошарка,но марката не говори нищо нито на мен,нито на моите познати-мами. На 2 нива е,без колелца.
Ако някой има такава,ще бъда много благодарна да сподели дали е доволен от нея? А дали няма да я обръща детенцето?
Виж целия пост
# 1
Като пътувахме в единия хотел бебето спа в такава.Бяха  забравили да махнат етикета с цената,защото беше току що купена за нас.Само,че дъщеря ми спа на долното ниво.Нормална ми изглежда,само дето  трудно я отворихме....Като цена ми се видя от класа на Бертони ако не се лъжа..около 70 лв мисля беше..
Виж целия пост
# 2
Да, предполагам че е модел от колекцията на Бертони, можеш да ги видиш и в сайта им http://www.bertoni-bg.com/Cots.html. Ние имаме такава, но е само с едно ниво, по принцип се предлага и с две. Купихме си я от Метро. Не е давала признаци като да може да се обърне от детенцето вътре! Ако ще я ползваш за постоянно легло обаче е хубаво да си вземеш отделно матраче.
Виж целия пост
# 3
Ние отскоро имаме такава, но не я ползваме всекидневно, а само като ходим някъде с преспиване. Нашата е на две нива с колелца и не мисля, че има начин да се преобърне детенцето.
Да, предполагам че е модел от колекцията на Бертони, можеш да ги видиш и в сайта им http://www.bertoni-bg.com/Cots.html. Не е давала признаци като да може да се обърне от детенцето вътре! Ако ще я ползваш за постоянно легло обаче е хубаво да си вземеш отделно матраче.
Точно така, на Бертони е и съм напълно съгласна с горното мнение за матрачето
Виж целия пост
# 4
Аз имам такава, не знаех че е на Бертони. Подариха я на беба. Ползвам я като втора кошара, тоест стои в хола и се ползва по някога през деня или при пътуване. За сега не е мръднала, единствено, наистина трудно се сглобява. Ако обаче ще я ползваш като основно легло би трябвало според мен да се сложи допълнително матраче, не ми се струва много удобна така както е. Между другото моята има колелца от едната страна, а тези от линка нямат newsm78
Виж целия пост
# 5
Новата колекция на Бертони е в по-искрящи тонове!
Виж целия пост
# 6
ние имаме такава-купихме я от метро за 90лв., на 2 нива, с 2 колелца със спирачки. Сега ползваме второто ниво само и то когато ни се наложи да пътуваме. Много съм доволна, страшно практична покупка!
Виж целия пост
# 7
Аз я имам за бебока именно тази кошарка Арена има я и с колелца и без колелца ан 2 нива.Удобна ни е,бебо спи вътре откакто се е родил и си я носим с нас като пътуваме. PeaceСтабилна е и не съм забелязала и най-малък признак за преобръщане,а тои вече е на долното ниво и дивее вътре,премята се ,държи се прав и се подрусва.Така че спокойно отностно това
Виж целия пост
# 8
много хубави цветове има тази година на Бертони  Peace
Виж целия пост
# 9
Ето кой е купил кошарата .  Sad Аз се обадих в сряда и се бях уговорила да я взема в събота , но когато се обадих , жената ми каза , че я продала . А на мен ми трябва за Великден , че ще пътуваме . Както и да е , да си я ползвате със здраве! Peace
Ако някой друг продава във Варна , моля , трябва ми СПЕШНО!
Виж целия пост
# 10
Да,новата колекция кошарки на Бертони е Арена.В Метро са на дора цена.От този четвъртък е на промоция тази:
Виж целия пост
# 11
Христос возкресе!Желая ви много здраве,щастие,любов и само красиви неща да ви се случват  easter
Благодаря на всички за отговорите за кошарката,но се отказахме от нея.
Любопитка,не сме я купили ние. Явно някой друг те е прередил. Аз попитах тук,защото не бях чувала за тази марка, но впоследствие решихме,че засега нямаме нужда.По-нататък ще си търсим,ако се наложи. Така че,моля те,не се сърди на мен  Flowers Bouquet Дано сте успели да си намерите кошарка междувременно.
Весел празник  Kissing Heart
Виж целия пост
# 12
Весер празник!Да има топлина и светлина в душите и дома!
Само да ви кажа ,че в четвъртък в 11ч.ние купихме от Метро 1,последната кошарка като тази на каталога.Е,дано са докарали още!
Виж целия пост
# 13
Във вторник ще има
Виж целия пост
# 14
Христос Воскресе! Много топлина в сърцата и усмивки на лицата!Тук във Варна в Метро на Бертони кошарката беше 115 лв , а такава Арена май към 110 . Аз не взех и ходихме без кошара - основна грешка . Дребчо си спа сгушен в мен , но пък аз не мигнах . Така че за следващото пътуване ще се купува със сигурност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия